Keliaujame Smalsiosios lapės labirintais

Ar pamenate Rugsėjo 2-osios šventę, kurioje kartu su smalsiąja lape klaidžiojote „Smalsiosios lapės labirintais“? Tad lapė nerimsta ir keliauja mūsų progimnazijos koridoriais tolyn. Užklydo ji į progimnazijos biblioteką ir pamačiusi tiek daug lentynose knygų, uždavė trečių klasių mokiniams ir mokytojoms du klausimus:
KODĖL VERTA SKAITYTI KNYGAS?
KODĖL VERTA DOVANOTI KNYGAS?
     Mokiniai atsakymų ieškojo knygose, internete, bibliotekoje, klausinėjo mokytojų, draugų, tėvelių, senelių. O kadangi smalsioji lapė nemoka skaityti ir rašyti, o išmokti labai norėtų, tai mokiniai SMALSIAJAI LAPEI atsakymus į šiuos klausimus kartu su mokytojomis Vidute, Rasa, Aušra, Martyna ir Nijole kūrė dailės, technologijų, teatro pamokose. Dalijamės trečiokų kūryba, džiaugiamės jų meniškais gebėjimais, išradingumu ir begaliniu noru padėti smalsiajai lapei ir kitiems vaikams pradėti skaityti knygas.
Vaizdo medžiaga

Rasa Rimkuvienė