Kaišiadorių krašto kultūros keliais

Birželio 12-18 dienomis progimnazijos bibliotekoje (Gedimino g. 38) vyko 1-4 klasių mokinių vasaros kultūrinė stovykla „Kaišiadorių krašto kultūros keliais“. Stovykloje norą dalyvauti pareiškė daug mokinių tėvų, bet vietų buvo tik 24. Stovyklos programos tikslas – plėtoti kultūros kūrybines iniciatyvas bei kultūros prieinamumą, atskleidžiant Kaišiadorių krašto lankytinų vietų savitumą, bei jų lankymą per interaktyvias veiklas prieinamas jų amžiaus tarpsniui ir vystymuisi.
     Stovyklos metu dalyviai keliavo Kaišiadorių katedros ir Teofiliaus Matulionio takais, Rumšiškių ir Kaišiadorių muziejų takais, Kaišiadorių gamtos ir gyvūnijos takais. Šių išvykų metu buvo organizuojami edukaciniai žaidimai, kūrybinės dirbtuvės, kuriose vaikai ne tik smagiai leido laiką, bet ir mokėsi, tyrinėjo besidalindami savo atradimais su kitais. Taip pat dalyvavo edukacinėse programose, kurių metu užsiėmė kūrybinėmis veiklomis, gilino žinias apie savo krašto gamtą, gyvūniją, gyventojus, istoriją ir tradicijas, įgydami praktinių įgūdžių bei mokymosi patirties įvairių veiklų metu. Ši stovykla  vaikams leido atrasti savo krašto unikalumą ir įkvėpė juos didžiuotis savo šaknimis bei tautine kultūra.
Stovyklos akimirkos:

Rasa Rimkuvienė