Rankytes į viršų už prasidedančią vasarą!

„Man buvo labai įdomu“, „Man irgi labai patiko, ypač šunys!“ – tokiomis puikiomis nuotaikomis išsiskirstėme vasaroti po 1 – 2 klasių mokinių stovyklos „Linksmosios rankytės“.
    Stovykla vyko birželio 12 – 18 dienomis, buvo finansuojama Kaišiadorių rajono savivaldybės lėšomis. Jos metu mokiniai lankėsi šv. Faustinos ugdymo centro terapijų erdvėje, kurioje savomis rankytėmis žaidė su įvairių struktūrų priemonėmis, interaktyviomis grindimis, šokinėjo kamuoliukų baseine. Taip pat vyko į Vilnių, Budruganos teatrą, kuriame kartu su profesionaliomis aktorėmis Egle ir Giedre žaidė rankų šešėlių teatrą, teatro žaidimus.
    Tikriausiai didžiausią įspūdį stovyklos metu vaikams paliko edukacija su šunimis Šafarkos kaime, Jonavos rajone. Ten mažieji stovyklautojai šunis vedžiojo, vėliau kartu mokėsi ir žaidė. Paskutiniąją stovyklos dieną vaikai kartu su žurnaliste Monika tapo lobio ieškotojais – gavę užuominas turėjo įvykdyti paskirtas užduotis. Jas visas sėkmingai įveikę pasiekė tikslą – rado visus pradžiuginusį lobį.
     Dėkojame vaikams ir jų tėveliams už aktyvų dalyvavimą stovyklos veiklose.

Stovyklos vadovės Kristina, Jurgita, Erika, Jūratė

Kristina Brazauskienė