Rašytojai skaito vaikams

Kovo 18 dienos rytą progimnazijos visų 4 ir 3a klasės mokiniai kartu su mokytojomis pradėjo skaitymo skatinimo renginiu - susitikimu su rašytoju Vytautu Račicku. Tai jau antras rašytojo susitikimas šiais metais su mūsų progimnazijos pradinių klasių mokiniais.
    Vytautas Račickas pasakojo mokiniams apie tai, kas jį paskatino tapti rašytoju, kas jam sekėsi mokykloje, skaitė ištraukas iš savo knygų, pristatė visas savo knygas, atsakinėjo į vaikams rūpimus klausimus bei ragino nebijoti rašyti. Autorius dovanojo tris knygas progimnazijos paaugliams apie tėvų ir vaikų bei mokinių ir pedagogų tarpusavio santykius.
     Dėkojame rašytojui už susitikimą, galimybę susipažinti bei įsigyti autoriaus autografu pasirašytų knygų, mokytojams ir moknių tėvams – už skatinimą skaityti, o mokiniams- už meilę knygai. Gražaus jums laisvalaikio su Vytauto Račicko knyga.

Rasa Rimkuvienė

Rasa Rimkuvienė