Mokyklinė anglų kalbos olimpiada 3-4 klasių mokiniams

Kovo 18 d. progimnazijoje vyko 3-4 klasių mokinių mokyklinė anglų kalbos olimpiada, kurioje dalyvavo 30 mokinių. Olimpiados tikslas - skatinti mokinių sąmoningą požiūrį į anglų kalbos mokymąsi, norą domėtis ir gilinti savo žinias, taip pat įvertinti 3-4 klasių mokinių anglų kalbos gebėjimus ir kompetencijas bei diplomais apdovanoti po tris 3 ir 4 klasių mokinius. Gabiausi 3-4 klasių mokiniai atliko skaitymo bei įvairias kalbos vartosenos užduotis. Mokinius mokyklinei anglų kalbos olimpiadai ruošė anglų kalbos mokytojos: Aušra Sapitavičienė, Gitana Valkavičienė, Jovita Baubonienė ir Ilona Vaitelienė.
Olimpiados nugalėtojai:
I vieta – 3e klasės mokinys Motiejus Svorobovič (mokytoja G.Valkavičienė),
II vieta – 3e klasės mokinė Emilija Bilazaraitė (mokytoja G. Valkavičienė),
II vieta – 3c klasės mokinys Eimintas Kapilioras (mokytoja G.Valkavičienė).

I vieta – 4c klasės mokinė Elžbieta Kanclerytė (mokytoja A. Sapitavičienė),
II vieta – 4b klasės mokinys Lukas Kasputis (mokytoja A. Sapitavičienė),
III vieta – 4d klasės mokinė Aurėja Lažauninkaitė (mokytoja G. Valkavičienė).
Sveikiname nugalėtojus, dėkojame visiems olimpiados dalyviams bei kviečiame savo jėgas išbandyti kitais mokslo metais.
Anglų kalbos mokytojos

Lina Kasperavičienė