A Letter to Santa Claus

HO-HO-HO! Metai ir vėl greitai praskriejo, skuba Nauji! Iki Kalėdų liko vos kelios dienos. Ar pastebėjote, kaip visi skubame ruoštis gražiausioms metų šventėms?  O mes skubame pasidžiaugti dalyvavę šventinių laiškų anglų kalba rašymo iniciatyvoje.
    Gruodžio mėnesį 3 ir 4 klasių mokiniai su anglų kalbos mokytoja Gitana dalyvavo anglų kalbos veiklose „A Letter to Santa Claus”. Anglų kalbos pamokų ir būrelio metu mokiniai susipažino su laiško rašymo anglų kalba ypatumais, parašė laiškus Kalėdų seneliui, kuriuose ne tik apibūdino save, pristatė savo mėgstamiausias veiklas, bet ir išsakė savo kalėdinių dovanų norus. Su malonumu mokiniai rašė laiškus, kuriuos ir iliustravo, juose sudėjo savo džiaugsmą, švenčių laukimo viltį, kad Kalėdų senelis perskaitys jų laiškus ir norai išsipildys.
     Iniciatyvos tikslas – mokyti rašyti laiškus anglų kalba ir ugdyti socialinius įgūdžius.
    Šventiniai mokinių laiškai eksponuojami parodėlėje. Ją aplankus kviečiame pasidaryti šventinę asmenukę.
    Visiems linkime jaukių švenčių, kupinų gėrio ir norų išsipildymo!

Anglų kalbos mokytoja Gitana ir mokiniai

Gitana Valkavičienė

Gitana Valkavičienė