Ne per maži atjausti

• Paskelbė : Lina Bartkevičienė
  • Paskelbta: 2023-10-16
  • Kategorija: Pradinis ugdymas
     Spalio 14-tąją dieną Lietuvoje buvo minima Paliatyviosios pagalbos diena. Šios dienos simbolis – geltonos spalvos liepsnelė. Antrokai sužinojo, ką reiškia sąvoka paliatyvus. Pasirodo, po šia paslaptinga sąvoka slepiasi daugeliui vaikų artimoje aplinkoje pažįstamos situacijos, kai tenka slaugyti ar lankyti ligonį, kuriam nebetaikomas gydymas, o tik jo buvimą palengvinantys, simptomus slopinantys vaistai.
    Antrokų širdys buvo atviros suprasti, kad geriausias vaistas tokiems ligoniams yra artimųjų buvimas šalia. Kartu su mokiniais dėliojome geltonų liepsnelių širdelę ir siuntėme savo maldą visiems šiuo metu kenčiantiems. 2e klasės mokinių pagaminti atvirukai pasieks Kauno klinikinės onkologijos ligoninės paliatyviosios pagalbos skyrių.

Mokytoja Martyna Horbačauskienė

Martyna Horbačauskienė