IT - nauda ar žala

   Progimnazijoje kovo – balandžio mėnesiais atliktos 1 – 2 klasių apklausos apie informacinių technologijų naudojimą metu paaiškėjo, kad kas antras vaikas telefonu žaidžia kasdien ir beveik 40 proc. mokinių naudojasi socialiniais tinklais. Kas trečias iš apklausoje dalyvavusių vaikų teigia, kad tėvai neriboja jų laiko, praleidžiamo naudojantis informacinėmis technologijomis. 
 Artėjant vasarai svarbu nepamiršti, kad laisvo laiko bus gerokai daugiau ir pasistengti, kad informacinės technologijos neužgožtų vasaros teikiamų malonumų. Svarbu nepamiršti, jog naudojimasis telefonu, planšete ar kompiuteriu neturėtų viršyti 2 valandų per dieną. Taip pat svarbu pasidomėti, ką vaikas veikia naudodamasis informacinėmis technologijomis, su kuo ir kaip bendrauja bei pasikalbėti apie saugumą internete.
 
Daugiau informacijos apie apklausos rezultatus. 

Autorius:
Kristina Brazauskienė

Nepamirškite padėkoti autoriui
Ankstesnės naujienos