Aš esu lietuvis

Progimnazijos bibliotekoje (Gedimino g. 38) 3 - 4 klasių komandos dalyvavo Kovo 11-ajai skirtame protmūšyje „AŠ ESU LIETUVIS“.
   Komandų laukė 60 įvairiausių klausimų apie Lietuvą. Mokiniai sužinojo, kiek kainuoja lietuviškas pasas mokiniams, koks yra minimalios mėnesio algos dydis. Sunkiausiai sekėsi atsakyti: tai kuri gi Lietuvos sostinė buvo pirmoji? O geriausiai trečiokai ir ketvirtokai pažįsta Lietuvos prezidentus. Protmūšyje dalyvavo 10 komandų. Geriausiai žinias pademonstravo 4a klasės komandos „Lietuvaitės“ mokinės Goda Barysaitė ir Rugilė Mecelytė. Antros liko tos pačios klasės mokinės Emilija Markevičiūtė ir Gustė Plančiūnaitė, joMs labai mažu taškų skirtumu nusileido 3d klasės mokinių komanda: Matas Pabiržis ir Gustas Surgautas. Protmūšio pabaigoje mokiniai skambant Marijono Mikutavičiaus dainai „Pasveikinkim vieni kitus“ spaudė vienas kitam rankas, plojimais sveikino nugalėtojus.
     Kiekvienam dalyviui, ne tik laimėtojams, buvo įteiktos Progimnazijos prisiminimo dovanėlės.
                              Bibliotekininkė Rasa Rimkuvienė

Rasa Rimkuvienė