STEAM stažuotė - konferencija

Sakoma, jeigu nori patirti kažką visiškai naujo, ko nors išmokti, išeik iš komforto zonos. Tokią galimybę turėjau vasario 9 d. dalyvaudama VGTU licėjaus organizuotoje STEAM stažuotėje „Sėkmingas UTA kompetencijų įgyvendinimas STEAM pagrindu“.
     Vasario 9 d. kartu su šio licėjaus anglų kalbos mokytojomis Violeta ir Neringa vedėme integruotą anglų kalbos – pasaulio pažinimo pamoką „Saugus elgesys žaidimų aikštelėje“ 2 klasėje. Po pamokos turėjau galimybę apsilankyti kitų mokyklų kolegų vedamose pamokose.
      Vasario 15 d. vyko baigiamoji konferencija. Joje dalyvavo beveik 200 pedagogų. Konferencijos dalyviai buvo pakviesti į STEAM stažuotės metu licėjuje įgyvendintų STEAM pamokų, kurias šalies pedagogai vedė kartu su licėjaus mokytojais, peržiūrą ir analizę. Džiaugiuosi, kad turėjau galimybę dalyvauti šiame renginyje. Patirtis buvo įkvepianti - išbandyti savo jėgas dirbant komandoje su kitos mokyklos mokytojais ir mokiniais.
                                     Pradinio ugdymo mokytoja Jūratė Šimienė

Jūratė Šimienė