Pirmasis sustojimas - Kauno pilis

Smalsūs, mėgstantys nuotykius ir pramogas 2c ir 3b klasės mokiniai vyko į edukacinę - pramoginę išvyką į Kauną.
    Kauno pilyje mokiniai klausėsi gido, kuris įdomiai papasakojo apie tai, kas senų senovėje vyko Kauno pilyje ir pilies apylinkėse.Mokiniai turėjo galimybę nusileisti į pilies rūsius, pakilti į pilies bokštą. Bokšte esančios apžvalgos aikštelės dirbtuvėlėse atminimui pasigamino suvenyrą.
    Pasivaikščioję po Kauno pilies kiemą, Senamiestį, kelionę tęsė į interaktyvų pramogų parką " Hello". Čia įvykiai vystėsi pagal mokinių vaizduotės taisykles. Instaliacijų, spalvingų projekcijų, kurios apipynė įvairias istorijas, mokiniai leidosi į įdomų, interaktyvų vandenyno pasaulį.
     Savo pažinimą ir smalsumą papildę istorinėmis žiniomis, patyrę nuotykius pramogų parkę, pasivaišinę išvykos gidės Eglės vaišėmis mokiniai laimingi grįžo į mokyklą.
                                                               Pradinio ugdymo mokytojos Regina Balčiūnienė ir Lina Alionienė

Lina Alionienė Regina Balčiūnienė