Progimnazijos mokiniai sveikina KAIŠIADORIS su Velykomis

Pavasaris ir šv. Velykos, regis, neatsiejamas duetas – tiek vienas, tiek kitas žavi gyvybe, spalvomis, gera nuotaika. Šv. Velykos – atgimimo šventė, o velykinis margutis simbolizuoja  gyvybės atsiradimą, atsinaujinimą.
     Sakoma, kad margutis, susilietęs su žeme, teikia jai gyvybingumą, pakviečia pavasarį.Vieni šią šventę sureikšmina labiau, kiti mažiau, tačiau švenčia ją bemaž visi. O ar žinote, iš kur ši šventė kilo, kokia jos istorija? Kaip Velykos buvo švenčiamos seniau ir kokios Velykų tradicijos vyrauja šiandieninėje kultūroje? Visa tai progimnazijos biblioteka 3-4 klasių mokiniams pasiūlė sužinoti Kahoot viktorinoje „Ką žinai apie Velykas?“. Takus į mokyklą savo kurtais margučiais papuošė pradinių klasių mokiniai. Matant tokius gražius mokinių darbus aišku, kad  pavasaris tikrai atėjo.
      Progimnazijos mokiniai sveikina KAIŠIADORIS!

Rasa Mackevičienė, Rasa Rimkuvienė

mokytojai