In the café

Gruodžio 13-20 d. anglų kalbos mokytojos Dovilės Butėnienės iniciatyva 7a, 7b ir 7c klasių moksleiviai gilino anglų kalbos žinias netradicinėje aplinkoje. Pamokos vyko jaukioje, kalėdiškai papuoštoje kavinėje „Centro picerija“. Čia mes pratęsėme pamokų apie kavinę ciklą. Mokiniai  įtvirtino žodyną, susijusį su maisto užsakymu kavinėje, tobulino kalbėjimo įgūdžius. Kol laukėme mums ruošiamų patiekalų, pakartojome maisto produktų ir gėrimų pavadinimus angliškai ir jaukiai bendravome.
     Kitą pamoką aptarėme: patiekalų, kuriuos ragavome, skonį bei kokybę, personalo aptarnavimą, aplinką.... Pamokoje buvo siekiama gerinti mokinių tarpusavio santykius, ugdyti socialinius, kultūrinius ir kalbinius įgūdžius užsienio kalba.

Anglų kalbos mokytoja Dovilė Butėnienė

Dovilė Butėnienė