Tęstinis projektas "Mokinys mokiniui - mokytojas".

Lapkričio 23-ąją dieną Progimnazija švenčia Dieną už mokyklos garbę. Šios dienos proga 8a klasės mokinės Ieva Liubševičiūtė ir Džeralda Jankauskaitė vedė pirmokams pamokas apie šią garbingą dieną.
     Mokinės dalinasi įspūdžiais:
Pamokos metu supažindinom vaikus, kas yra garbė ir atlikome daug kūrybinių užduočių: dainavome daineles, spalvinome pasakų veikėjų garbingą ir negarbingą elgesį ant siluetų, atsakinėjom į viktorinos klausimus. Pirmokai buvo  geranoriškai,  jausmingi, nuoširdūs, buvo net byrančių ašarėlių. Vesdamos pamoką prisiminėm, kaip pačios jautėmės, sėdėdamos pirmoko suole,  atėjus vyresniems mokiniams vesti pamokas. Dabar, kai atsidūrėme mokytojų ir vyresnių mokinių vietoje, supratome, koks nelengvas darbas  būti mokytoju, todėl jaučiame dar didesnę pagarbą šiai profesijai.
     Labai norėtume už organizavimą, pagalbą ir kantrybę padėkoti pavaduotojai A. Kudrevičienei, istorijos mokytojai - Violetai Prokarenkienei ir 1 klasių mokytojoms.

Ieva Liubševičiūtė, Džeralda Jankauskaitė