Pažinimo džiaugsmas

7 b  ir 8 e klasių mokiniai dalyvavo edukacijoje „Pažink Lietuvos tiltus su STEAM veiklomis“.
    Mokiniai edukacijos metu susipažino su seniausiais Lietuvos tiltais, sužinojo, kad šiandien mūsų šalyje yra virš 1497 įvairių rūšių tiltų, kurie skirti pėstiesiems ir transportui. Tiltai sudaro net 51 km. Pirmieji tiltai mūsų šalyje atsirado  XIII a.  ir buvo skirti karo reikmėms. Biržų pilies, Pakruojo dvaro, Klaipėdos pilies, Kauno geležinkelio  tiltai -  vadinami išskirtiniais dėl savo konstrukcijos ar istorijos. Susipažinę su  inžinerijos pradmenimis, susiskirstę grupėmis, mokiniai statė savo įsivaizduojamus tiltus. Kiekviena komanda iš 30 popierinių šiaudelių ir lipnios juostos konstravo tiltą, kuris išlaikytų tam tikrą svorį.
     Pasitelkę kūrybiškumą, vaizduotę ir meninius gebėjimus, bendradarbiaudami, edukacijos dalyviai patyrė smagų pažinimo ir sėkmės dirbant komandoje džiaugsmą.
                                                                            Istorijos mokytoja Violeta Prokarenkienė

V. Prokarenkienė