Kitokia diena su 8 a klase

Kitokia diena. Su V. Giržado progimnazijos moksleiviais keliavom į Alytų, pakeliui dar užsukdami į Punią, Butrimonis, Raižius... Faktai, datos, nauji įspūdžiai ir potyriai – visko buvo tikrai daug. Kažkiek prisilietėm prie istorijos, taip, kaip mokėjom ir galėjom. Vėl grįžau į savo mokyklą... Daug kalbėjau, labai norėjau papasakoti ir būti išgirstas. Ir kartais pykau, kad neklauso, nemato, nenori. Bet jie - mūsų vaikai. Panašūs į mus. Lyg mūsų sielų veidrodžiai. Tai irgi verčia susimąstyti - gal ir mes vienas kito negirdim?...
     Ir dar ką supratau stipriai stipriai - dalindamas save kitiems, šventesniu netapsi. Tik normaliu žmogumi.
                                                                                    Virginijus Brazys

V. Brazys