Netradicinė anglų kalbos pamoka

Didžiulis iššūkis rasti kažką naujo, kad pamokoje naudojami metodai netaptų monotonija. Vesdama kiekvieną integruotą pamoką, jaučiu, kad ne tik man, bet ir mokiniams gera joje dalyvauti, o laikas ištirpsta nepastebimai.
    Birželio 8-9 d. kartu su kolegėmis Ilona Vaiteliene ir Jovita Bauboniene 5c ir 5a klasėms vedėme integruotą-netradicinę anglų kalbos pamoką gamtoje „Atrask. Pažink. Išmok“. Eidami Girelės pažintiniu taku ieškojome įvairių medžių, stebėjome danguje plaukiančių debesų formas ir bandėme įžvelgti vaizdus. Radome įdomių akmenukų, žydinčių augalų, ropojančių vabalų ir visa tai aprašinėjome anglų kalba.
    Mokydamiesi gamtoje mokiniai patyrė atradimo ir pažinimo džiaugsmą, tobulino praktinius įgūdžius. Tai skatino susidomėjimą ir motyvaciją. Pamokos tikslas buvo prisiliesti prie gamtos ir ją tyrinėjant tobulinti užsienio kalbos žinias.  Daug atradome, pažinome ir išmokome.
Anglų kalbos  mokytoja Dovilė Butėnienė

Dovilė Butėnienė