„Lietuvos kovų už laisvę ir netekčių istorija„ laureatai

Šiais metais konkurse „Lietuvos kovų už laisvę ir netekčių istorija„ dalyvavo 1068 mokiniai iš Lietuvos ir lietuviškų mokyklų užsienyje. 5-12 klasių mokinių kūryboje įprasminama dramatiška XX a. Lietuvos istorija: tremtys, Holokaustas, partizaninis karas, neginkluotas pasipriešinimas, 1991 m. sausio įvykiai, R.Kalantos žūties metinės. Iš viso sukurti 775 piešiniai.

Birželio 1 d. vertinimo komisija paskelbė laureatus. Džiugu, kad laureatais tapo ir mūsų progimnazijos mokinės: Eivilė Dapkutė  (6e) ir Kamilė Kveragaitė (7c) – II vieta,  Austėja Kertenytė (7b) -  III vieta.

Sveikiname ir didžiuojamės! Linkime didžiausios kūrybinės sėkmės ateityje. Dėkoju ir visiems konkurso dalyviams už nuoširdžius ir kūrybingus konkursinius piešinius.

Dailės mokytoja Jūratė Kapcevičiūtė

Autorius:
Jūratė Kapcevičiūtė

Nuotraukos:
Jūratė Kapcevičiūtė

Nepamirškite padėkoti autoriui
Ankstesnės naujienos