Kaip atpažinti lyderius?

Mokinių aktyvo komitete šiandien svečiavosi LMS Kaišiadorių padalinio pirmininkė Goda Bartninkaitė, kuri papasakojo apie Lietuvos moksleivių sąjungą (LMS).
     Sužinojome, kad tai vienintelė Lietuvos moksleivių interesams atstovaujanti bei mokinių savivaldas vienijanti organizacija. Šiuo metu LMS turi 41 padalinį, iš kurių vienas yra Kaišiadorių. Aktyvaus užsiėmimo metu Goda pristatė mūsų rajono padalinio veiklą: bendravimą su miesto ir rajono moksleiviais dėl jiems aktualių klausimų, informavimą ir konsultavimą mokinių savivaldų ir jų kuratorių bei užtikrinimą kompetencijų kėlimą visoms rajono mokinių savivaldoms. Be to, pakvietė tapti LMS Kaišiadorių padalinio dalimi ir įgyti neįkainojamos patirties, surandant naujų pažinčių bei kartu kuriant šviesesnį moksleivių rytojų!
     Nuorodą prisijungimui prie LMS Kaišiadorių padalinio komandos galite rasti čia:
    MAK'o nariai džiaugiasi dar viena užmegzta draugyste ir tikisi glaudaus bendradarbiavimo: Goda & MAK'as

Lina Kasperavičienė

Lina Kasperavičienė