Vertėjų konkurso "Tavo žvilgsnis" nugalėtojai

Jau daugiau nei dešimtmetį mūsų progimnazijos mokiniai dalyvauja respublikiniame Vaikų kūrybinės iniciatyvos fondo organizuojamame vertimų ir iliustracijų konkursiniame projekte „Tavo žvilgsnis”. Šiais metais jame dalyvavo 4e ir 4d kl. mokiniai, kurie vertė grožinės literatūros pasirinktą tekstą iš anglų kalbos. Projekto tikslas - mokyti kūrybiškai ir kritiškai mąstyti, tobulinti užsienio kalbų žinias bei puoselėti gimtąją kalbą. Projektą vykdė ir jaunuosius vertėjus konkursui ruošė anglų kalbos mokytoja Gitana Valkavičienė. Smagu, kad mūsų mokiniai pamėgo šį projektą ir kasmet dalyvaudami jame džiugina savo aukštais rezultatais. Visi dalyviai gavo padėkas, o nugalėtojai – diplomus.
    Diplomantų geriausi autoriniai darbai įkelti ir publikuojami elektroniniame projekto „Tavo žvilgsnis“ kūrybos almanache ir mokiniai bus kviečiami į kelionę. Sveikiname! Projekto dalyviams linkime sėkmės ir daug kūrybinių minčių!
      Pasidžiaukime laimėtojais:
Auksė Baubaitė 4e klasė (geriausiai išvertusi konkursinį tekstą iš anglų kalbos) DIPLOMAS
Adamas Šliužas 4e klasė (geriausiai išvertęs konkursinį tekstą iš anglų kalbos) DIPLOMAS
Aronas Janonis 4d klasė (konkursinis tekstas iš anglų kalbos) PADĖKA
Matas Pabiržis 4d klasė (konkursinis tekstas iš anglų kalbos) PADĖKA
Arnas Ramaška 4d klasė (konkursinis tekstas iš anglų kalbos) PADĖKA
Užsienio kalbų mokytojų metodinė grupė

GITANA VALKAVIČIENĖ

Rasa Rimkuvienė