2024 m. - olimpiniai metai

     2024 liepos 26 d. Paryžiuje prasidės vasaros Olimpinės žaidynės. Olimpinės žaidynės yra svarbiausios kiekvieno profesionalaus sportininko varžybos, visi svajoja į jas patekti. Kiekvienas žmogus, mylintis sportą, irgi laukia šios didžiausiso sporto šventės. Bet ar daug žinome apie Olimpines žaidynes mes,progimnazijos pradinukai?
     7c klasės mokiniai padėjo  atsakyti į šį klausimą ir supažindinti pradinių klasių mokinukus su Olimpinėmis žaidynėmis. Septintokai paruošė pranešimus apie Olimpines  sporto šakas, apie olimpiečių sveiką mitybą, apie jų treniruotes.
      Tikimės, kad bent į mažą dalelę nežinomų klausimų padėjo atsakyti  šie išgirsti pranešimai.  Su nekantrumu laukiame Paryžiaus Olimpinių žaidynių. 
 

Autorius:
Gabrielė Vaičekauskaitė

Nuotraukos:
Gabrielė Vaičekauskaitė

Nepamirškite padėkoti autoriui
Ankstesnės naujienos