Pilnas džiaugsmo ir gerų emocijų "Žiogelis"

    2023 m. gegužės 18 d.  į Kaišiadorių ŠSC stadioną susirinko Progimnazijos 1-2 klasių mokiniai. Energingai nusiteikę, su gera nuotaika komandos varžėsi futbolo turnyre "Žiogelis". Mokiniai rungtyniavo rato sistema, kai visos klasės sužaidė tarpusavio rungtynes. Po atkaklių, energingų kovų vaikai buvo apdovanoti  medaliais, futbolo kamuoliais. 
   Nuoširdžiausi sveikinimai  2a klasės mokiniams ir mokytojai Renatai Sausaitienei, kurie į viršų kėlė čempionų taurę. 
   Už nuostabią renginio atmosferą, juoką, garsius palaikymo šūksnius, ryškius plakatus sakome AČIŪ visoms klasėms ir jų mokytojoms. Dėkojame už gražų bendradarbiavimą Kaišiadorių švietimo ir sporto centrui.
     Iki kitų pasimatymų futbolo aikštelėje. 
 
Renginio akimirkomis galite pasigrožėti:  
 
 

Autorius:
Gabrielė Vaičekauskaitė, Kaišiadorių švietimo ir sporto centras

Nuotraukos:
Gabrielė Vaičekauskaitė, Kaišiadorių švietimo ir sporto centras

Nepamirškite padėkoti autoriui
Ankstesnės naujienos