Apie informacijos centrą

Jei norite, kad jūsų vaikas būtų protingas - skaitykite su juo!
Jei norite, kad jūsų vaikas būtų dar protingesnis- skaitykite su juo dar daugiau!

Biblioteka (Gedimino g. 38)

2019 metais progimnazijoje, adresu Gedimino g. 38 įkurta nauja, moderni, šiuolaikiška, patraukli aprūpinta informacinėmis technologijomis, biblioteka.  Atvėrę bibliotekos duris išvysite naujus baldus, visiškai naujų knygų lentynas ir didelį interaktyvų ekraną, kurio pagalba mokinių ugdymas perkeliamas į naują lygį. TRUTOUCH interaktyvus ekranas – tai nauja patirtis vaikus mokyti šiuolaikiškai ir patraukliai. Multi-Touch technologija leis vienu metu prie ekrano dirbti keliems mokiniams. Naudojant pagrindines funkcijas, galima piešti, rašyti, skaičiuoti, įsikelti ir komentuoti paveikslėlius bei atlikti daugybę kitų interaktyvių užduočių, testų bei kitų veiklų. Į išmanųjį ekraną įdiegta visame pasaulyje populiari interaktyvi edukacinė platforma, kuri apima visų dalykų mokymąsi. „MozaBook“ suteikia galimybę naudotis labai didelės apimties medijų biblioteka, kurios turinys yra skirtas mokytis bei pažinti įvairius fizikos, chemijos reiškinius, istorinius įvykius ir kt. Mokinių informacinio raštingumo ugdymui bibliotekoje veikia 15 planšetinių kompiuterių su Wi-Fi prieiga. Tai pagalba mokiniams dirbti individualiai arba grupėmis.

NAUJA BIBLIOTEKA - tai dar didesnė galimybė 1 - 4 klasių mokiniams skaityti knygas, žurnalus, praleisti laisvalaikį pertraukų metu, rasti mokykloje ramią erdvę, pailsėti. Tai puikiai tinkama erdvė pailgintos dienos grupės mokiniams. Bibliotekoje vyksta susitikimai su vaikų rašytojais, konkursai, viktorinos, protmūšiai, integruotos pamokos, pertraukų užimtumas, skaitymo valandos, filmų žiūrėjimas, stalo žaidimai. Biblioteka atvira visai progimnazijos bendruomenei.

Vaizdinė medžiaga

Atnaujinta: 2022-10-27