1000 eglaičių Lietuvos dainų šventės šimtmečiui

Progimnazijos mokiniai kiekvieną pavasarį Pravieniškių girininkijai talkina sodinant mišką. Tai jau tradicinė veikla, kuri tęsiasi apie dešimtmetį.
    Balandžio 9 d. rytą 7b kasės mokiniai išvyko į Pašulių mišką. Čia jų laukė edukacija miške, kurią vedė girininkas Saulius Mitkus. Girininkas supažindino, kaip atrodo 2 metų ir 4 metų eglaitės, dėl kokių priežasčių neprigyja ar išdžiūsta. Mokiniai atliko praktinį tyrimą ,,Eglaičių amžiaus nustatymas“. Jį atliko mūsų sodintuose miško ploteliuose prieš 1-4  metus.
     Praktinėje veiklos dalyje  pasodinom 1000 eglaičių. Tai dar vienas mūsų pasodintas miško sklypelis, mūsų indėlis į 100 girių, skirtų Lietuvos dainų šventės šimtmečiui, sodiimo iniciatyvą.
    Sodindami mišką mes investuojame į tvarią ateitį.

Janina Krutkevičienė

Janina Krutkevičienė