Švenčiu Lietuvą

Švęsdami Kovo 11-ąją – Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną – džiaugiamės progimnazijos mokinių patriotiniais eilėraščiais, kupinais nuoširdžių žodžių savo Tėvynei.      Europos Parlamento nario Liudo Mažylio organizuotam esė ir eilėraščių konkursui „Švenčiu Lietuvą“ šiemet buvo atsiųsta daugiau kaip 700 kūrinių iš visų Lietuvos regionų įvairių mokyklų. Sveikiname jame dalyvavusias ir padėkas gavusias mūsų progimnazijos jaunąsias poetes: Austėją Leonavičiūtę (6c klasė), Džeraldą Jankauskaitę (7a klasė), Jovilę Dindaitę (7b klasė), Patriciją Bartusevičiūtę bei Austėją Kertenytę (8b klasė) ir Kamilę Kasparavičiūtę (8d klasė). Mergaitėms linkime gražaus kūrybinio kelio, o skaitytojams malonaus jų eilėraščių skaitymo.
           Lietuvių kalbos mokytojai Jūratė Joneliūnė, Rita Medvedevienė, Darius Miškinis.

Kiečiame skaityti Progimnazijos mokinių eiles apie Tėvynę