Naujos mažųjų "Kodėlčiukų" patirtys

Balandžio 17 d. mažieji „Kodėlčiukai“ vyko pasisvečiuoti Kaišiadorių šventosios Faustinos ugdymo centre įsikūrusiame darželyje bei aplankyti terapijų studiją.
   Atvykusius vaikus labai maloniai pasitiko ikimokyklinio ugdymo mokytoja Rasa Šalkauskienė, kuri aprodė darželio erdves, supažindino su savo ugdytiniais bei palydėjo į terapijų studiją. Studijoje vaikų laukė daug naujų patirčių – interaktyvios grindys, ant kurių šokinėdami vaikai gaudė žuveles, medūzas bei sprogdino balionus; įvairiomis šviesomis apsupta vandens lova, ant kurios gulėdami mažieji galėjo atsipalaiduoti; šviesos stalų erdvė, kurioje „kodėlčiukai“ pilstė smėlį ir kitas birias medžiagas, statė smėlio pilis, dėliojo stiklo karoliukus bei kūrybiškai veikė su daug kitų įvairių priemonių; erdvė aktyvesnei veiklai – kamuoliukų baseinas, čiuožykla, laipynės bei batutas.
Išvyką vainikavo vaišės – mokytojos Rasos iškeptos minkštutės bandelės bei gardi kakava.
   Labai dėkojame mokytojai Rasai Šalkauskienei bei visam kolektyvui už tokį svetingą priėmimą, malonų bendravimą ir šypsenas, tikimės pas jus atvykti dar ne vieną kartą.

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Vilija Kudrevičiūtė

Vilija Kudrevičiūtė