Progimnazijos šaškininkai - treti šalyje

Praėjusį penktadienį Kuršėnų sporto mokykloje vyko Lietuvos mokyklų žaidynių pradinių klasių komandinės šaškių varžybos, kuriose ypatinga sėkmė lydėjo mūsų progimnazijos komandą. Po itin atkaklios kovos tarp 29 komandų iš visos Lietuvos Progimnazijos komanda iškovojo trečiąją vietą. Tai pats aukščiausias progimnazijos jaunųjų šaškininkų pasiekimas mokyklos istorijoje. Aplenktos Vilniaus, Kauno, Panevėžio, Marijampolės ir kitų gerokai didesnių savivaldybių komandos. Nugalėtojų laurus pelnė Šiaulių miesto Centro pradinės mokyklos komanda, antrąją vietą užėmė Šiaulių rajono Ginkūnų progimnazija.
    Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazijos garbę gynė Gustas Surgautas (4d klasė), Tajus Muškieta (3d klasė), Adrijus Tiukša (3d klasė) ir Agneta Banionytė (4c klasė), kovo mėnesį geriausiai pasirodę progimnazijos pradinių klasių šaškių čempionate. Komandos treneris - neformaliojo ugdymo mokytojas Romualdas Urmilevičius. Geriausią asmeninį rezultatą pasiekė prie trečios lentos žaidęs Adrijus Tiukša. Jis surinko 15 taškų iš 18 galimų ir tapo nugalėtoju savo lentoje. Už puikų rezultatą komanda buvo apdovanota taure, o žaidėjai ir treneris - bronzos medaliais ir specialiai Lietuvos mokyklų žaidynėms pagamintais proginiais marškinėliais.
        Sveikiname, džiaugiamės, didžiuojamės!

Virginijus Brazys