Svečiuose fitneso čempionas Matas Gailevičius

Visada smagu Progimnazijoje sulaukti svečių. Svečių, kurie nori mūsų vaikus sudominti sportu, sveika mityba, teisingu požiūriu. Kaip tik tokio svečio sulaukėme balandžio 23 dieną. Šią dieną Progimnazijoje lankėsi fitneso čempionas, MB įmonės „Sporto Kopa“ vadovas ir Matas Gailevičius.
    Matas su kolega, dziudo treneriu, Eriku Chovrebovu važinėja po Lietuvos mokyklas ir garsiai sako „Sportui taip – narkotikams ne“. Dvi valandas trukusiame susitikime su Progimnazijos mokiniais Matas dalinosi savo gyvenimiška patirtimi, klausė ir aptarė su mokiniais, kodėl kiekvienam turėtų rūpėti sportas, sveikas maistas. Mokė mokinius atskirti dvi angliavandenių grupes, pabrėždamas, jog svarbu išmokti skirti paprastuosius angliavandenius, sudarytus iš cukraus ir sudėtinius, kurų sandaroje yra krakmolo ir skaidulų. Taip pat daug dėmesio skyrė žalingų įpročių prevencijai. Svarbiausia Mato žinutė mokiniams paskaitos metu - išmokti prisiimti atsakomybę už save: pripažinti tikrovę ją priimant ir rasti sprendimą, padedantį įgyvendinti tikslus. O tikslų pasiekti galima tik laikantis DISCIPLINOS.
        Dėkojame Matui už rūpestį jaunąja karta ir linkime didelės sėkmės.

Direktoriaus pavaduotoja Miglė Balčiūnaitė - Kazanavičienė

Miglė Balčiūnaitė - Kazanavičienė