Lietuvos valstybingumas po Progimnazijos vėliava

Lietuvos valstybės atkūrimo diena – dar viena iškili proga susitelkti bendruomenei ir šią svarbią dieną paminėti prasmingai. Progimnazijos mokiniai aktyviai įsijungė į Kaišiadorių miesto Vasario 16-osios šventę.
    Vasario 16-ąją Kaišiadoryse netrūko patriotiškumo dvasios. Teofiliaus Matulionio aikštėje iškilmingai iškelta  Lietuvos vėliava, sugiedotas himnas. Pakilia nuotaika, pasipuošusi trispalvėmis ir tautine atributika Kaišiadorių bendruomenės kolona pajudėjo į 6 km žygį. Žygiavome miestu, Girelės miško taku. Mūsų gerą nuotaiką palaikė sutikti praeiviai ir saulė danguje.
     Kaišiadorių Švietimo ir sporto stadione buvo įteikti medaliai žingsnių iššūkio „Žengiu 106 už Kaišiadoris“ dalyviams surinkusiems 106 000 žingsnių. Šventę vainikavo  masinis šokis „Aš esu vėliava“, tvirtinantis mūsų bendrystę, meilę Lietuvai. Dėkojame šventės organizatoriams, mokiniams ir mokytojams ėjusiems kartu.

Skaidrutė Žukauskienė

Skaidrutė Žukauskienė