Ruduo – derliaus nuėmimo metas. O šiemet ypač gausiai užderėjo moliūgų, todėl nusprendėme organizuoti konkursą „Gražiausias moliūgas“. Jame dalyvavo 11 mūsų klasės bendruomenės narių, kurie išskaptavo 14 moliūgų. Konkurso nugalėtojus padėjo išrinkti mūsų korpuso mokiniai ir mokytojai. Buvo gauti 247 balsai. Konkurso nugalėtojai ir dalyviai buvo apdovanoti padėkomis ir saldžiais prizais.
                                                                                      4f klasės mokytoja Jūratė Šimienė

Gražiausia pasaulyje tai, ką daro vaikai, o jie gali padaryti daug...
Kai spalio mėnesio dienos ėjo į pabaigą ir artėjo mokiniams rudens atostogos, 4d klasėje vyko Talentų šou. Vaikai deklamavo, šoko, grojo ir pristatė piešinius. Juos vertino kompetentingų klasės draugų vertinimo komisija – Saulė, Akvilina, Toma ir Jonas.
Renginio vedėja Tija ir žiūrovus, ir komisiją, ir dalyvius supažindino su taisyklėmis. Pristatė komisijos narę Saulę, kuri savo magijos triuku paskelbė konkurso pradžią.

Spalis - tai mėnuo, kurio metu 4 d klasės mokiniai vykdo Olimpinio mėnesio užduotis. Dalyvauti šio projekto veiklose pakvietė Ugnės tėtis - Vitalijus Seredokas.

Žmonės sako – smagu gauti. Kiti sako – smagu duoti. O smagiausia – dalintis ir draugauti. Kaišiadorių šventosios Faustinos mokyklos mokytojos Asta Kaselienė ir Nijolė Kriugždaitė su savo mokiniais pakvietė 2b klasės mokinukus dalyvauti bendroje meninėje – kūrybinėje veikloje. Ir jie tikrai turėjo ką duoti! Vyresnieji draugai ir jų mokytojos parodė įdomų būdą sukurti puikius paveikslus, net jei visai „nedraugauji“ su piešimu. Buvo smagu, patyrėme kūrybinį džiugesį. Dabar mūsų darbelius galima pamatyti mokyklos pradinių klasių korpuse (Gedimino g.). Užsukite apžiūrėti.

2b klasės mokytoja Rasa Mackevičienė

„Vikingų kaimas“ - tai muziejus po atviru dangumi. Pirmiausia mus pasitiko senovinio kaimo šeimininkai ir aprengė senoviniais rūbais. Leidomės ieškoti senovės baltų praeities. „Linksmų plaučių“ karys supažindino su baltų karių gyvenimu, pravedė pratybas.

MOKINIAMS IR TĖVAMS

sveika mokykla logotipas RGB