• P1014177.JPG
  • P1018113.JPG
  • P1018108.JPG
  • P1018112.JPG
  • P1013945.JPG
  • P1014175.JPG
  • P1018106.JPG
  • P1018109.JPG
  • P1013940.JPG
  • P1014170.JPG
  • P1018103.JPG

Kiek žino mūsų vaikai apie taupymą? Ar moka ,,protingai“ leisti pinigus? Ar geba naudingai išleisti jau sutaupytus pinigėlius? Panašūs klausimai kyla ne tik tėvams, bet ir patiems vaikams.

Todėl kovo 23 d. 4 d klasėje vyko finansinio raštingumo pamoka, kurią vedė Beno mama, ,,Swedbank“ klientų konsultantė Živilė Balnienė. Pamokoje vaikai buvo supažindinti su pinigų samprata ir mokėjimo būdais, asmeninių finansų valdymu ir planavimu, buvo analizuojamos pinigų gavimo galimybės, t. y. kalbėta apie tai, kaip užsidirbti, taupyti, skolintis, valdyti savo finansus. „Ar mokate skolintis?“ – šis klausimas privertė susimąstyti ne vieną mokinį. Lektorė vaizdžiai papasakojo apie neatsakingą daiktų skolinimąsi vaikystėje, kuris vėliau tampa neatsakingu skolinimusi iš banko. Pamokoje nepamiršta pakalbėti ir apie pinigų taupymą. Akcentuota, kad vaikų kišenėse besimėtančios surinktos ir sutaupytos monetos gali virsti nemenka pinigų suma, už kurią galima nusipirkti knygą ar kitą naudingą daiktą. Mokiniai aktyviai domėjosi finansų valdymu, uždavė ne vieną klausimą, diskutavo. Visiems pamoka labai patiko. Esame dėkingi Živilei Balnienei už suteiktas žinias ir mums skirtą laiką. Taip pat dėkojame už pakvietimą apsilankyti ,,Swedbank” Kaišiadorių mieste ir ten susipažinti su banko darbuotojų veikla.

4d klasės mokiniai ir mokytoja Aušra  Černiauskienė

Elektroninis dienynas Tamo r Tarnybinis el.paštas

NARIŲ REGISTRACIJA

KALENDORIUS

l

DABAR NARŠO

Dabar svetainėje vienas svečias ir narių nėra

IPU logotipas horizontalus 1

Olw

    smm     Kaišiadorių rajono savivaldybė     Draugiškas internetas     Augu pats     lms     LITNET mokykloms     Mukis     NEC     saziningumo    Eco Schools logo 100