Vasario 26 d. mūsų progimnazijos pradinių klasių mokiniai dalyvavo vaikų kūrybinės iniciatyvos fondo organizuotame projekte ,,Lietuvių kalbos Kengūra 2019”. Džiaugiamės noriai užduotis atlikusiais mokiniais. Dėkojame mokytojams už mokinių ruošimą ir skatinimą dalyvauti projektuose.
Sveikiname laimėtojus!
Auksinės Kengūros diplomą laimėjo 4b klasės mokinė Austėja Kertenytė (mokytoja Vilija Možeikienė).
Sidabrinės Kengūros diplomą laimėjo 4b klasės mokinė Tėja Sutkaitytė (mokytoja Vilija Možeikienė).
Oranžinės Kengūros diplomą laimėjo 2d klasės mokinė Gabrielė Janonytė (mokytoja Loreta Statkutė).
Oranžinės Kengūros diplomą laimėjo 3d klasės mokinė Rytė Lodaitė (mokytoja Zita Kolupailienė).
Oranžinės Kengūros diplomą laimėjo 3d klasės mokinys Danielius Žiužnys (mokytoja Zita Kolupailienė).
Kovo 21 d. gausus būrys matematikos mylėtojų dalyvavo Tarptautiniame matematikos Kengūros konkurse.
Sveikiname Austėją Kertenytę, užėmusią pirmąją vietą Kaišiadorių rajone (mokytoja Vilija Možeikienė).
Sveikiname Emiliją Mariją Brazytę, užėmusią antrą vietą Kaišiadorių rajone ( mokytoja Asta Paulauskienė).

Pradinių klasių mokytoja Vilija Možeikienė

Artėjant gražiausioms ir prasmingiausioms pavasario šventėms progimnazijos Gedimino gatvės 38 pradinių klasių mokykloje paskutinė savaitė prieš šventes ir mokinių pavasario atostogas buvo pilna susikaupimo, emocijų, edukacijų, pramogų ir kitų veiklų. Savaitės pradžioje vyko 2 ir 4 klasių mokinių  Nacionalinis mokinių pasiekimų patikrinimas. Savaitei įpusėjus, visų klasių mokiniai gamino Velykines dovanėles savo artimiesiems. Bibliotekoje vyko mokinių užimtumo veikla „Kryžiažodžių mūšiai“.

Patarlė sako, kad „viščiukus skaičiuojame rudenį“, o mes norėtume suskaičiuoti juos pavasarį. Norėtume suskaičiuoti ir įsivertinti savo darbus ir pasiekimus šiais mokslo metais.

4a klasės mokiniai ir mokytoja Asta Paulauskienė jau ne vienerius metus vis tobulina bendravimo ir bendradarbiavimo (tiek lietuvių, tiek anglų kalbomis) bei projektų vykdymo kompetencijas. Šiais metais dalyvavome trijuose eTwinning projektuose.

Su džiugesiu ir šviesa į duris beldžiasi pavasaris, kartu su gamtos atbudimu atnešdamas vieną gražiausių švenčių- Velykas.

Atkeliavo ir pas mus Velykinė nuotaika. Išvykome į edukacinį renginį "Margučių marginimas vašku". Žaslių amatų centre mus pasitinka tautodailininkė kuri tiek daug žino apie  Velykas, jų papročius ir šventės simbolį -margutį. Išgirdome apie margučių raštus, spalvų reikšmes : žalia- gamtos ir stiprybės simbolis, mėlyna -dangaus ir santaikos, raudona -vilties ir sveikatos, geltona - saulės šviesos ir šilumos. Visų rankutėse kiaušinis, kuris kiekvienam taps pats gražiausias su vaško taškeliu, saulute, žolės stiebeliu. Vašku išpuošti kiaušiniai keliauja į dažų pasaulį, o mes miname mįsles, žaidžiame liaudiškus žaidimus. Laikas prabėga nepastebimai. Visi linksmi, nešini margučiais grįžtame namo.

Sužinojome, išmokome vieną iš senovinių papročių, kaip vašku išgražinti margutį. Vaikai kalbėjo: "Išmokinsiu mamytę, kaip reikia dažyti margučius", "Mes su šeima irgi taip dažysim, nes aš jau moku", "Vaškas daro stebuklus".

2e klasės mokytoja Regina Balčiūnienė.

Šių metų kovo 27 d. Kauno Žaliakalnio progimnazijoje vyko respublikinė pradinių klasių mokinių, jų šeimos narių ir mokytojų konferencija „Senų daiktų istorijos“. Konferencija buvo skirta Lietuvos laikinosios sostinės 100 - čiui paminėti.

Konferencijoje dalyvavo mūsų progimnazijos mokinės Karolina Noreikaitė iš 3b klasės ir Martyna Lažauninkaitė iš 3f klasės. Mergaitės, mokytojų paskatintos ir tėvelių padedamos, pristatė savo pranešimus konferencijos dalyviams ir organizatoriams.

Data : 2019 Gegužė 17
Data : 2019 Gegužė 31