-Alio! Alio! - Skamba telefonas.

-Alio! Laba diena!

- Su jumis konkurse Ai! Oi! Ach! komanda.

-Čir! Čir! - Skamba telefonas.

-Prisistato Ai! Oi! Ach! Komanda.

eivile dSveikiname 3 e klasės mokinę Eivilę Dapkutę, dalyvavusią Lietuvos muzikos ir meno mokyklų XIX festivalyje ir tapusią laureate.

Džiaugiamės jaunosios muzikantės pasiekimais.

Ela zilinskaiteSveikiname augančią pramoginių šokių žvaigždutę - 1b klasės mokinę Elą Žilinskaitę. Džiaugiamės mergaitės pasiekimais.

Kasmet likus kiek mažiau negu mėnesiui iki Kalėdų prasideda Adventas – ramybės ir susikaupimo laikotarpis, kuomet visi mes laukiame Jėzaus gimimo metinių ir ruošiamės joms. Kai lauke tamsu ir šlapia, taip norisi, kad nors žvakutės liepsnelės truputį primintų saulę, jos šviesą ir šilumą. Laukti gražiausių metų švenčių labai prailgo... O dar saulutė vis rečiau pasirodo iš už tamsių, pilkų debesų...

Advento vainikas – apskritimas, kuris simbolizuoja saulę. O jos jau labai ilgimės, nes diena tampa vis trumpesnė ir trumpesnė. Mes, 4d klasės mokiniai, kartu su Patricijos mama Aušra kūrėme savo klasės Advento vainiką. Norėjome, kad mūsų klasę puoštų Advento vainikas, kurį kūrė visų mūsų rankytės. Mama Aušra kiekvienais metais padeda mums ir iš įmonės „Renatos gėlės“ – parūpina mums priemonių šiam mielam darbui.

Žinoma, kad šiam darbui reikia kantrybės, kruopštumo ir susikaupimo. Bet su mamos Aušros pagalba viskas puikiai pavyko! Kviečiame visus pasigrožėti ir pasidžiaugti mūsų darbu!

4d klasės mokiniai, mama Aušra  ir mokytoja Daiva

Lapkričio 24 d. Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija į savo patalpas, esančias Girelės g. 41,  sukvietė didžiulį būrį jaunųjų šaškininkų iš visos Lietuvos. Čia vyko Lietuvos mokinių vaikų ir jaunių „64“ šaškių pirmenybės - LR čempionato pusfinalis. Atvyko beveik šimtas dalyvių iš įvairių Lietuvos kampelių: Vilniaus, Šiaulių, Marijampolės, Kupiškio, Telšių, Varėnos, Alytaus ir, aišku, iš Kaišiadorių. Mūsų mokyklos garbę atstovavo 9 jaunesniojo amžiaus mergaitės ir 6 berniukai bei 3 vyresnės mergaitės ir 1 vaikinas.

SSM logo