• P1018106.JPG
  • P1013945.JPG
  • P1018108.JPG
  • P1013940.JPG
  • P1014177.JPG
  • P1018103.JPG
  • P1014170.JPG
  • P1018113.JPG
  • P1014175.JPG
  • P1018109.JPG
  • P1018112.JPG

 

 Konsultacijų, skirtų mokinių spragoms šalinti ir atsilikimą likviduoti, tvarkaraštis

Anglų kalba

Dalykas

Mokytojas

Valandų skaičius

Kabinetas

Antradienis 

Trečiadienis

Ketvirtadienis

Anglų kalba

Lina Kasperavičienė

1

307

     14.00-14.45

Lina Lelešienė

1

223

14.00-14.45    

Jurgita Jočiūnienė

1

225

    14.00-14.45 

Liuda Lenkauskienė

1

313

    14.00-14.45 

Ilona Vaitelienė

1

211

14.00-14.45     

Gitana Valkavičienė

1

Gedimino korpuse

 

12.50-13.35 

 

Biologija

Dalykas

Mokytojas

Valandų skaičius

Kabinetas

Pirmadienis

Antradienis

Ketvirtadienis

Biologija

Janina Krutkevičienė

1

309

14.00-14.45 

 

Chemija

Dalykas

Mokytojas

Valandų skaičius

Kabinetas

Pirmadienis

Antradienis

Ketvirtadienis

Chemija

Gražina Ruginienė

1

310

  14.00-14.45 

Fizika

Dalykas

Mokytojas

Valandų skaičius

Kabinetas

Pirmadienis

Antradienis

Ketvirtadienis

Fizika

Skaidrutė Žukauskienė

1

305

14.00-14.45

Lyginės savaitės

14.00-14.45

Nelyginės savaitės

 

Geografija

Dalykas

Mokytojas

Valandų skaičius

Kabinetas

Pirmadienis

Antradienis

Ketvirtadienis

Geografija

Vincas Zabelskas

1

308

14.00-14.45 

 
V. Kriščiūnienė 1

308

    14.00-14.45 

Istorija

Dalykas

Mokytojas

Valandų skaičius

Kabinetas

Pirmadienis

Antradienis

Ketvirtadienis

Istorija

Irena Bagdzevičienė

1

306

   

14.00-14.45

Violeta Prokarenkienė

1

311

14.00-14.45 

 

Lietuvių kalba

Dalykas

Mokytojas

Valandų skaičius

Kabinetas

Pirmadienis

Antradienis

Ketvirtadienis

Lietuvių kalba

Irena Laurušonienė

1

320

14.00-14.45

   

Jūratė Joneliūnė

1

222

  14.00-14.45 

Rita Medvedevienė

1

322

   

14.00-14.45

Nijolė Navickienė

1

220

14.00-14.45 
 
 

Birutė Zabelskienė

1

221

 

14.00-14.45 

Matematika

Dalykas

Mokytojas

Valandų skaičius

Kabinetas

Pirmadienis

Antradienis

Ketvirtadienis

Matematika

Daiva Genevičienė

1

206

14.00-14.45

 ( lyginės sav. 5 kl., nelyginė sav. 8 kl.)

 

Birutė Gudonienė

1

106

   

14.00-14.45

Lina Kačiulienė

1

305

 

13.05-13.55

 

Jolita Klanienė

1

205

 

13.05-13.55 

 

Elektroninis dienynas Tamo r Tarnybinis el.paštas

NARIŲ REGISTRACIJA

KALENDORIUS

Pirm A T K P Š S
1
2
3
Data : 2018 Rugsėjis 03
7
8
9
13
14
15
16
17
21
22
23
24
28
29
30
l

DABAR NARŠO

Dabar svetainėje 72 svečiai ir narių nėra

IPU logotipas horizontalus 1

Olw

    smm     Kaišiadorių rajono savivaldybė     Draugiškas internetas     Augu pats     lms     LITNET mokykloms     Mukis     NEC     saziningumo    Eco Schools logo 100