Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija laukia pirmokų ir penktokų! Prašymai mokytis priimami nuo 2018 m. sausio 2 d.progimnazijos raštinėje, adresu Paukštininkų g. 5, Kaišiadorys.
facebook_page_plugin

dazaiDžiaugiamės aukštais mūsų progimnazijos mokinių pasiekimais ir sveikiname konkurso „Gaisras" 5 - 8 klasių mokinių kategorijos nugalėtojus ir jų mokytoją Jūratę Kapcevičiūtę.

1 vieta – Erika Tomkutė, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazijos 8 klasės mokinė.

2 vieta – Gabrielė Grebliauskaitė, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazijos 8 klasės mokinė.

3 vieta – Rūta Marija Tokarevaitė, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazijos 7 klasės mokinė.

Administracija

skaitovaiSausio dvidešimt ketvirtą dieną, šalčiu dvelkiančiai žiemai siaučiant už lango, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazijos mokiniai susirinko į kasmetinį meninio skaitymo konkursą, lydintį mokyklą jau 40 metų. Tai vienintelis konkursas, gyvavęs nuo pačių pirmųjų progimnazijos įkūrimo metų – 1978-ųjų. Šių metų renginys buvo paskirtas Lietuvos šimtmečiui paminėti. Nors retai apie tai pagalvojame, be paprastų žmonių, kovojusių už Lietuvos laisvę, nebūtume tuo, kuo esame šiandien - vieninga tauta, turinčia didingą istoriją bei siekiančia šviesios ateities. Lietuvos didvyriai yra ne tik žmonės, paaukoję savo gyvybę dėl kitų gerovės, bet ir tėvai, kurie mokė vaikus gerbti gimtąją žemę, knygnešiai, rizikavę gyvybe, kad išsaugotų mūsų kalbą, ir kiekvienas žmogus, pamenantis praeitį bei mylintis savo šalį.

Konkurse dalyvavo daugybė 5-8 klasių mokinių, kurie nepagailėjo savo laiko ir pastangų išmokti gražiausias eiles bei tekstus. Pasiruošti konkursui jiems padėjo lietuvių kalbos mokytojos. Visi dalyviai pasirodė puikiai - daug kas nugalėjo scenos baimę ar įrodė sau, jog įmanoma įsiminti net ilgiausias eiles. Tačiau konkursas visada turi laureatus. Kas pasirodė geriausiai, sprendė komisijos narės direktoriaus pavaduotoja ugdymui Lina Bartkevičienė, psichologė Aida Rakauskienė bei pradinių klasių mokytoja Renata Sausaitienė. Komisijos narės nusprendė, kad kiekvienos prizinės vietos verti du vaikai. Trečią vietą užėmė net trys vaikai – 6c klasės mokinės Alma Nasevičiūtė ir Liucija Vilpišauskaitė bei Emilis Simanonis (8c). Antroji vieta atiteko Gustei Jašauskaitei (5a) ir Aurai Matuliūkštytei (7a). O aukščiausia prizine vieta džiaugėsi Andrius Černiauskas (5e) bei Gabija Kašelionytė (8b).

gintauteTarptautinis epistolinio rašinio konkursas šiemet kvietė keliauti laiku, įsivaizduojant, kad esi laiškas. Ką norėtum pranešti savo skaitytojams? Nelengva užduotis paaugliams iki penkiolikos metų.

8d klasės mokinė Gintautė Mackevičiūtė šiame konkurse dalyvavo jau antrą kartą. Ir sėkmingai! Ji vėl tapo rajoninio etapo laureate. Kokią žinią ji skleidė skaitytojams, galima sužinoti perskaičius autorės laišką - rašinį.

Džiaugiamės Gintautės sėkme ir linkime sėkmės!

Lietuvių kalbos mokytoja I. Laurušonienė

prizes LTEdukacinių konkursų „Olympis“ rudens sesija (anglų kalbos ir kitų mokomųjų dalykų) jau įvyko. Dėkojame mokiniams už aktyvų dalyvavimą. O giržadukai laukiami šių konkursų  ir  pavasario sesijoje, kuri vyks 2018 m. visą kovo mėnesį.

Mūsų progimnazijos mokinių, dalylavusių "Olympis" konkursuose, pasiekimai skelbiami svetainėje adresu. Džiaugiamės ir sveikiname dalyvius  bei prizininkus! Sėkmės kituose konkursuose!

Anglų kalbos mokytoja Gitana Valkavičienė

2017 m. lapkričio 22 dieną progimnazijoje vyko mokyklos 5 - 8 klasių mokinių jaunųjų matematikų olimpiada. Olimpiadoje dalyvavo 78 mokiniai. Dėkojame visiems olimpiados dalyviams.

Svetainėje lankosi 43 svečiai ir nėra prisijungusių narių

LANKYTOJAI

Šiandien
Vakar