• P1013940.JPG
  • P1014170.JPG
  • P1018113.JPG
  • P1013945.JPG
  • P1014177.JPG
  • P1014175.JPG
  • P1018109.JPG
  • P1018103.JPG
  • P1018108.JPG
  • P1018106.JPG
  • P1018112.JPG

MOKYTOJŲ TARYBOS POSĖDŽIO DARBOTVARKĖ  projektas
2020-01-29, 15 val.

1. Dėl progimnazijos 2020 metų veiklos programos;
2. Dėl direktorės Jolitos Morkūnaitės 2019 metų veiklos ataskaitos;
3. KIti klausimai:
3.1. Informacinis pranešimas dėl finansų valdymo principų progimnazijoje. 


MOKYTOJŲ TARYBOS POSĖDŽIO DARBOTVARKĖ 
2020-01-08, 15 val. 

1. Dėl Mokytojų tarybos reglamento tvirtinimo;
2. Dėl Mokyklos tarybos 2020 metų veiklos ataskaitos;
3. Dėl Metodinės tarybos 2020 metų veiklos ataskaitos;
4. Dėl Vaiko gerovės komisijos 2020 metų veiklos ataskaitos;
5. Dėl 2019 metų progimnazijos veiklos ataskaitos;
6. Kiti.


MOKYTOJŲ TARYBOS POSĖDŽIO DARBOTVARKĖ 
2020-01-03

1. Dėl Mokytojų tarybos pirmininko rinkimų;
2. Dėl Mokytojų atstovų į progimnazijos tarybą rinkimų;
3. Dėl Mokytojų tarybos ir progimnazijos direktoriaus siūlomų bendruomenės atstovų delegavimo į progimanzijos tarybą;
4. Dėl pritarimo 2020-2022 m.m. Stragenio plano projektui;
5. Dėl pritarimo Pedagogų etikos kodeksui;
6. Dėl Pagalbos mokiniui specialistų  (išskyrus psichologus) atestacijos perspektyvinės programos suderinimo;
7.Kiti klausimai:
7.1. Dėl įsivertinimo ir pažangos anketos už 2019 m. duomenų pristatymo;
7.2. Dėl mokinių priėmimo į progimnaziją tvarkos.


MOKYTOJŲ TARYBA

Progimnazijos mokytojų taryba (toliau – Mokytojų taryba) – savivaldos institucija, kurią sudaro Progimnazijos direktorius,
direktoriaus pavaduotojai ugdymui, pedagoginiai darbuotojai, mokytojų padėjėjai, bibliotekininkai.

Jolita Morkūnaitė - Mokytojų tarybos pirmininkė, progimnazijos direktorė
Vadovaujantis Kaišiadorių V.Giržado progimnazijos 2020-01-03 Mokytojų tarybos posėdžio protokolo Nr.1  nutarimu.


MOKYTOJŲ TARYBOS NARIŲ SĄRAŠAS (2020-01-03)

  1. Aleknavičiūtė Jolita, pradinių klasių mokytoja
  2. Aleksandravičiūtė Monika, specialioji pedagogė
  3. Alionienė Lina, pradinių klasių mokytoja
  4. Babenskienė Lina, informacinių technologijų mokytoja
  5. Bagdzevičienė Irena, istorijos mokytoja
  6. Balčiūnienė Regina, pradinių klasių mokytoja
  7. Bandzevičienė Edita, mokytojo padėjėja
  8. Bartkevičienė Lina, direktoriaus pavaduotoja ugdymui
  9. Baubonienė Jovita, anglų kalbos mokytoja
  10. Bilydienė Audronė, socialinė pedagogė
  11. Brazauskienė Kristina, psichologė
  12. Cibulskienė Vitalija, etikos mokytoja
  13. Čepulienė Rima, dailės mokytoja
  14. Černiauskienė Aušra, pradinių klasių mokytoja
  15. Černiauskienė Rasutė, etikos mokytoja
  16. Čiurinskienė Ona Aldona, mokytojo padėjėja
  17. Derškutė Daiva, pradinių klasių mokytoja
  18. Dumbliauskienė Rūta, pradinių klasių mokytoja
  19. Džekčiorienė Jurgita, specialioji pedagogė
  20. Genevičienė Daiva, matematikos mokytoja
  21. Genevičienė Zita, pradinių klasių mokytoja
  22. Gibaitė-Matiukienė Živilė, gamtos mokslų mokytoja
  23. Grinkevičienė Jūratė, logopedė
  24. Gružauskienė Jovita, lietuvių kalbos mokytoja
  25. Gudeliauskienė Olga, judesio korekcijos mokytoja
  26. Gudonienė Birutė, matematikos mokytoja
  27. Gurskaitė Jolanta, mokytojo padėjėja
  28. Ignatavičienė Janina, pradinių klasių mokytoja
  29. Ignotienė Aldutė, mokytojo padėjėja
  30. Jagminienė Hanė, rusų kalbos mokytoja
  31. Jankauskas Romas, neformaliojo ugdymo mokytojas
  32. Jankauskienė Leonora, pradinių klasių mokytoja
  33. Jankeliūnienė Enina, auklėtoja
  34. Jankeliūnienė Enina, priešmokyklinio ugdymo auklėtoja
  35. Janonienė Audronė, bibliotekininkė
  36. Jočiūnienė Jurgita, anglų kalbos mokytoja
  37. Joneliūnė Jūratė, lietuvių kalbos mokytoja
  38. Junevičienė Zofija, rusų kalbos mokytoja
  39. Kačiulienė Lina, matematikos mokytoja
  40. Kanclerienė Vilma, anglų kalbos mokytoja
  41. Kandratavičius Gintautas, fizinio ugdymo mokytojas
  42. Kapcevičiūtė Jūratė, dailės mokytoja
  43. Kasperavičienė Lina, anglų kalbos mokytoja
  44. Klanienė Jolita, informatikos mokytoja
  45. Kolupailienė Zita, pradinių klasių mokytoja
  46. Krikščiūnienė Violeta, geografijos mokytoja
  47. Kriščiūnas Česlovas, muzikos mokytojas
  48. Kriščiūnienė Erika, logopedė
  49. Kriugžda Romaldas, technologijų mokytojas
  50. Kriugždienė Skaidrė, matematikos mokytoja
  51. Krutkevičienė Janina, biologijos mokytoja
  52. Kudrevičienė Aušra, direktoriaus pavaduotoja ugdymui
  53. Kudrevičiūtė Vilija, ikimokyklinio ugdymo grupės mokytoja
  54. Kursevičius Justinas, fizinio ugdymo mokytojas
  55. Lelešienė Lina, anglų kalbos mokytoja
  56. Levulis Rimantas, neformaliojo ugdymo mokytojas
  57. Loreta Pikšrytė-Jankauskienė, lietuvių kalbos mokytoja
  58. Mackevičienė Rasa, pradinių klasių mokytoja
  59. Mačiulienė Marijona, priešmokyklinio ugdymo mokytoja/auklėtoja
  60. Matačiūnienė Daiva, priešmokyklinio ugdymo mokytoja/auklėtoja
  61. Medvedevienė Rita, lietuvių kalbos mokytoja
  62. Meilutienė Loreta, direktoriaus pavaduotoja ugdymui
  63. Milaševičiūtė Salomėja, anglų kalbos mokytoja
  64. Morkūnaitė Jolita, direktorė
  65. Morkūnas Valdas, fizinio ugdymo mokytojas
  66. Možeikienė Vilija, pradinių klasių mokytoja
  67. Nasevičienė Daiva, tikybos mokytoja
  68. Navickienė Nijolė, lietuvių kalbos mokytoja
  69. Noreika Antanas, pradinių klasių mokytojas
  70. Patlapienė Vidutė, pradinių klasių mokytoja
  71. Paulauskienė Asta, pradinių klasių mokytoja
  72. Pikšrytė-Jankauskienė Loreta, lietuvių kalbos mokytoja metodininkė
  73. Prokarenkienė Violeta, istorijos mokytoja
  74. Putnikienė Kristina, bibliotekininkė
  75. Radkevičienė Jolanta, vokiečių kalbos mokytoja
  76. Rainienė Margarita, neformaliojo ugdymo mokytoja
  77. Rakauskienė Aida, psichologė
  78. Ražanaitė Judita, mokytojo padėjėja
  79. Rimkuvienė Rasa, bibliotekininkė
  80. Ruginienė Gražina, chemijos mokytoja
  81. Sasanauskienė Vilma, mokytojo padėjėja
  82. Sasevičienė Lina, bibliotekininkė
  83. Sasnauskienė Vaida, mokytojo padėjėja
  84. Sausaitienė Renata, pradinių klasių mokytoja
  85. Stalerūnas Arvydas, technologijų mokytojas
  86. Statkutė Loreta, pradinių klasių mokytoja
  87. Šadurskas Rojus, žmogaus saugos mokytojas
  88. Šadurskienė Nijolė, mokytojo padėjėja
  89. Šatrauskienė Nijolė, pradinių klasių mokytoja
  90. Šeškevičienė Jūratė, pradinių klasių mokytoja
  91. Šiaulienė Danguolė, priešmokyklinio ugdymo mokytoja
  92. Šimienė Jūratė, pradinių klasių mokytoja
  93. Šiugždaitė Rita, mokytojo padėjėja
  94. Urmilevičius Romualdas, neformaliojo ugdymo mokytojas
  95. Vaičekauskaitė Gabrielė, pradinių klasių mokytoja
  96. Vaitelienė Ilona, anglų kalbos mokytoja
  97. Valkavičienė Gitana, anglų kalbos mokytoja
  98. Vilimiemė Rasa, technologijų mokytoja
  99. Zabelskas Vincas, geografijos mokytojas
  100. Zabelskienė Birutė, lietuvių kalbos mokytoja
  101. Zaksienė Rasa, muzikos mokytoja
  102. Zaveckienė Lina, socialinė pedagogė
  103. Zazerskienė Kristina, priešmokyklinio ugdymo meninio ugdymo mokytoja
  104. Zinevičiūtė Jurgita, mokytojo padėjėja
  105. Žičkienė Danutė, pradinių klasių mokytoja
  106. Žukauskaitė Rita, direktoriaus pavaduotoja ugdymui
  107. Žukauskienė Skaidrutė, fizikos mokytoja

 

Elektroninis dienynas Tamo r Tarnybinis el.paštas

NARIŲ REGISTRACIJA

 

Sausio 2017
SPATKPŠ
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Baneris Eurofondas

sveika mokykla logotipas RGB

IPU logotipas horizontalus 1 

 niekorimto logo 1534752255p

 

 

  

eTwinning Kokybes zenklas baneris

    smm     Kaišiadorių rajono savivaldybė     logo    




Augu pats



    lms     LITNET mokykloms     Mukis     NEC      Draugiškas internetas   Eco Schools logo 100