• P1014170.JPG
  • P1014177.JPG
  • P1014175.JPG
  • P1018113.JPG
  • P1018108.JPG
  • P1013945.JPG
  • P1018109.JPG
  • P1018112.JPG
  • P1018106.JPG
  • P1013940.JPG
  • P1018103.JPG
l

KAIŠIADORIŲ VACLOVO GIRŽADO PROGIMNAZIJOS

MOKYTOJŲ VARDINIS SĄRAŠAS

 El. pašto adresas visų darbuotojų sudarytas tokia pat tvarka  

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

 MOKYTOJŲ VARDINIS SĄRAŠAS

1. 

Alionienė Lina

pradinių klasių mokytoja

2.

Aleknavičiūtė Jolita

pradinių klasių mokytoja

3.

Babenskienė Lina

informacinių technologijų mokytoja

4.

Bagdzevičienė Irena

istorijos mokytoja

5.

Balčiūnienė Regina

pradinių klasių mokytoja

6.

Banionienė Inga

fizinio ugdymo mokytoja (šiuo metu motinystės atostogose)

7.

Baubonienė Jovita

anglų kalbos mokytoja

8.

Čepulienė Rima

dailės mokytoja

9.

Černiauskienė Aušra

pradinių klasių mokytoja

10.

Černiauskienė Rasutė

etikos mokytoja

11.

Cibulskienė Vitalija

etikos mokytoja

12.

Derškutė Daiva

pradinių klasių mokytoja

13.

Dumbliauskienė Rūta

pradinių klasių mokytoja

14.

Genevičienė Daiva

matematikos mokytoja

15.

Genevičienė Zita

pradinių klasių mokytoja

16.

Gružauskienė Jovita

lietuvių kalbos mokytoja

17.

Gudeliauskienė Olga

judesio korekcijos mokytoja

18.

Gudonienė Birutė

matematikos mokytoja

19.

Ignatavičienė Janina

pradinių klasių mokytoja

20.

JagminienėHanė

rusų kalbos mokytoja

21.

Loreta Pikšrytė-Jankauskienė

lietuvių kalbos mokytoja

22.

Jankauskas Romas

neformaliojo ugdymo mokytojas

23.

Jankauskienė Leonora

pradinių klasių mokytoja

24.

Jankeliūnienė Enina

priešmokyklinio ugdymo auklėtoja

25.

Jočiūnienė Jurgita

anglų kalbos mokytoja

26.

Joneliūnė Jūratė

lietuvių kalbos mokytoja

27.

Junevičienė Zofija

rusų kalbos mokytoja

28.

Kačiulienė Lina

matematikos mokytoja/

informacinių technologijų mokytoja

29.

Kanclerienė Vilma

anglų kalbos mokytoja

30.

Kasperavičienė Lina

anglų kalbos mokytoja

31.

Kandratavičius Gintautas

fizinio ugdymo mokytojas

32.

Kapcevičiūtė Jūratė

dailės mokytoja

33.

Klanienė Jolita

informatikos mokytoja

34.

Kolupailienė Zita

pradinių klasių mokytoja

35.

Krikščiūnienė Violeta

geografijos mokytoja

36.

Kriščiūnas Česlovas

muzikos mokytojas

37.

KriugždaRomaldas

technologijų mokytojas

38.

Kriugždienė Skaidrė

matematikos mokytoja

39.

Krutkevičienė Janina

biologijos mokytoja

40.

Kudrevičiūtė Vilija

ikimokyklinio ugdymo grupės mokytoja

41.

Kursevičius Justinas

fizinio ugdymo mokytojas

42.

Levulis Rimantas

neformaliojo ugdymo mokytojas

43.

Lelešienė Lina

anglų kalbos mokytoja

44.

Mackevičienė Rasa

pradinių klasių mokytoja

45.

Mačiulienė Marijona

priešmokyklinio ugdymo mokytoja/auklėtoja

46.

Matačiūnienė Daiva

priešmokyklinio ugdymo mokytoja/auklėtoja

47.

Medvedevienė Rita

lietuvių kalbos mokytoja

48.

Milaševičiūtė Salomėja

anglų kalbos mokytoja

49.

Morkūnas Valdas

fizinio ugdymo mokytojas

50.

Možeikienė Vilija

pradinių klasių mokytoja

51.

Nasevičienė Daiva

tikybos mokytoja

52.

Navickienė Nijolė

lietuvių kalbos mokytoja

53.

Noreika Antanas

pradinių klasių mokytojas

54.

Patlapienė Vidutė

pradinių klasių mokytoja

55.

Paulauskienė Asta

pradinių klasių mokytoja

56.

Prokarenkienė Violeta

istorijos mokytoja

57.

Radkevičienė Jolanta

vokiečių kalbos mokytoja

58.

Rainienė Margarita

neformaliojo ugdymo mokytoja

59.

Ruginienė Gražina

chemijos mokytoja

60.

Sausaitienė Renata

pradinių klasių mokytoja

61.

Statkutė Loreta

pradinių klasių mokytoja

62.

Stalerūnas Arvydas

technologijų mokytojas

63.

Šatrauskienė Nijolė

pradinių klasių mokytoja

64.

Šiaulienė Danguolė

priešmokyklinio ugdymo mokytoja

65.

Šeškevičienė Jūratė

pradinių klasių mokytoja

66.

Šimienė Jūratė

pradinių klasių mokytoja

67.

Urmilevičius Romualdas

neformaliojo ugdymo mokytojas

68.

Vaitelienė Ilona

anglų kalbos mokytoja

69.

Vaičekauskaitė Gabrielė

pradinių klasių mokytoja

70.

Valkavičienė Gitana

anglų kalbos mokytoja

71.

Vilimiemė Rasa

technologijų mokytoja

72.

Zabelskas Vincas

geografijos mokytojas

73.

Zabelskienė Birutė

lietuvių kalbos mokytoja

74.

Zaksienė Rasa

muzikos mokytoja

75.

Zazerskienė Kristina

priešmokyklinio ugdymo meninio ugdymo mokytoja

76.

Žičkienė Danutė

pradinių klasių mokytoja

77.

Žukauskienė Skaidrutė

fizikos mokytoja

 
Elektroninis dienynas Tamo r Tarnybinis el.paštas

NARIŲ REGISTRACIJA

KALENDORIUS

Pirm A T K P Š S
12
13
25
26
27
29
30
31

MOKINIAMS IR TĖVAMS

l

DABAR NARŠO

Dabar svetainėje 45 svečiai ir narių nėra

Baneris Eurofondas

sveika mokykla logotipas RGB

IPU logotipas horizontalus 1

 

 

 

  

 

niekorimto logo 1534752255p

 

 

eTwinning Kokybes zenklas baneris

    smm     Kaišiadorių rajono savivaldybė     logo    




Augu pats



    lms     LITNET mokykloms     Mukis     NEC      Draugiškas internetas   Eco Schools logo 100