KONSTITUCIJOS EGZAMINAS

2019 m. spalio 3 d. jau tryliktą kartą vyko  Lietuvos Respublikos Konstitucijos egzaminas. LR Teisingumo ministerija kartu su egzamino globėju Lietuvos Respublikos prezidentu Gitanu Nausėda pakvietė visus šalies piliečius pasitikrinti Konstitucijos žinias. Progimnazijos 5-8 klasių mokiniai jau devintus metus dalyvauja šioje akcijoje. Savo žinias pasitikrinti panoro 29 mokiniai. Šių metų egzamino tema „Baltijos keliu – į nepriklausomą Lietuvos valstybę!”.
Sveikiname daugiausiai taškų surinkusius mokinius: Augustę Jankauskaitę (7c klasė), Domą Aleknavičių (6b klasė), Orentą Gordejevą (6d klasė)!

Istorijos mokytojos

Koks aukštas ir gilus, koks talpus žodis ,,Mokytojas“. Vien gyvenimu nepajėgiame jo išsemti, nes visą gyvenimą mokomės. Ir mokome – to, ką patys patyrėm, sužinojom, išmokom: padorumo, žmogiškumo, meilės, atjautos, gerumo, sąžiningumo...
                                                                                             Just.Marcinkevičius
 Kaip ir kasmet margaspalvis ruduo į Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnaziją atnešė gražiausią šventę – Tarptautinę Mokytojo dieną. Spalio 4-oji diena buvo neeilinė pradinių klasių mokytojams. Nuo ankstyvo ryto mokytojai buvo laukiami Mokytojų kambaryje. Vaikai kartu su tėvais padovanojo gėles, sveikinimo žodžius, dainelę ir kavos puodelį - pilną meilės... Visose klasėse pirmąją pamoką vedė mokinių tėvai. O mokytojos dalyvavo netradicinėje pamokoje ,,Prie kavos puodelio“. Ilgosios pertraukos metu sveikinimo žodžius mokytojams tarė direktorė, direktorės pavaduotoja. Studija ,,Tagretukas“ skyrė  muzikinį sveikinimą.
Tariame nuoširdžiausią AČIŪ svečiams, tėvams, mokiniams už šventinę nuotaiką, gerą emociją. Mokytojams ši diena buvo nuotaikinga ir kupina gerų įspūdžių.

Pradinių klasių mokytoja Vilija Možeikienė

Mokytojo dienos akimirkas rasite čia: https://drive.google.com/drive/folders/1C1HtaIZXrhiK7vujpzJnEicGjb6xfeKw?usp=sharing

rodyklė

Sveikiname daugiausiai taškų surinkusius: Augustę Jankauskaitę 7 c klasė,

Domą Aleknavičių 6 b klasė,

Orentą Gordejevą 6 d klasė!

Istorijos mokytojos

Kviečiame  į Kaišiadorių rajono savivaldybės mokytojų metodų mugę "Įsivertinkime ir praaukime vakarykštį save".

Mugė vyks 2019 m. spalio 28 d. Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazijoje (Paukštininkų g. 5).

Kvietimas

Metodų mugės nuostatai

mokytojosRyškėjanti gamtos spalvų paletė, dažnesnis lietaus barbenimas į langus, veidus gairinantis vėjas, trumpėjančios dienos... Kas rytą vis aiškiau, kad laiko ratas pasisuko ir laikinai stabtelėjo ties rudeniu. Šis stabtelėjimas kiekvienam gali kelti vis kitokių minčių: vieni liūdės ir ilgėsis praėjusios vasaros, kiti krimsis dėl vis smarkiau įsisukančios darbų karuselės, treti džiaugsis nuostabiais gamtos vaizdais ir draugiškai mos ranka išskrendantiems paukščiams.

sveika mokykla logotipas RGB

niekorimto logo 1534752255p