• P1014177.JPG
  • P1018108.JPG
  • P1018112.JPG
  • P1018113.JPG
  • P1018106.JPG
  • P1018103.JPG
  • P1014175.JPG
  • P1014170.JPG
  • P1018109.JPG
  • P1013945.JPG
  • P1013940.JPG

  Progimnazijoje 2018 m. spalio mėnesį vyko Sveiko maisto paroda. Ne tik stebėjomės išradingai pagamintais patiekalais, bet ir fotografavome, užrašėme receptus, jei kas norėtų tokį patiekalą pasigaminti. Nuotraukas pateikėme Kaišiadorių visuomenės sveikatos biurui, kuris  organizavo fotografijos konkursą „Valgyk sveikiau". Konkurso nuostatus atitinkančios nuotraukos su aprašymu išspausdintos 2019 metų kalendoriuje, o jų autoriai apdovanoti atminimo dovanomis. Tai 5a klasės mokinė Goda  Bartnikaitė ir jos mama, visi 7b klasės mokiniai  kartu su auklėtoja R. Vilimiene. Kalendoriais apdovanoti ir tie mokiniai, kurie pateko tarp geriausiųjų, bet išspausdinti visų nuotraukų kalendoriuje tiesiog neužteko mėnesių: jų dvylika, o receptų virš septyniasdešimt... Tai visi 7a klasės mokiniai su auklėtoja I. Bagdzevičiene, 5a kl. mokiniai E. Lukoševičiūtė, A. Jakštas, A. Ivoškaitė, J. Keblaitė, M. Gincaitė, N. Mišeikis ir jų auklėtoja R. Čepulienė, 5d. kl. mokinė E. Janonytė, 6c kl. mokinė D. Mičiulytė, 6a. kl. mokinys Rokas Vaitelė ir 7c kl. mokiniai E. Lapinskaitė ir G. Gincas. Dar kartą dėkojame parodos dalyviams ir laimėtojams.

Mokytoja V. Krikščiūnienė

Pastaraisiais metais dažnai ir daug kalbama apie gamtos saugojimą, atliekų perdirbimą, atsakingą vartojimą, tačiau vis tiek daug perdirbimui skirtų atliekų atsiduria bendruose buitinių atliekų konteineriuose. Manau, kad vaikų atsakomybę rūšiuoti atliekas, reikia ugdyti nuo mažų. Jau nuo pirmos klasės su mokiniais kalbame apie atliekų perdirbimą, jų rūšiavimą ir to tuo pačiu mokome mokinių namiškius. O geriausias pavyzdys yra konkretūs darbai.

Nusprendėme įrodyti, kad iš atliekų galima sukurti puikius darbelius. Iš panaudoto kartono ir siūlų per dailės ir technologijų pamokas pagaminome nuotraukų rėmelius.

 

Ruduo – gausus savo derliumi. Ypatingas šių metų moliūgų derlius Elenutės šeimos darže. Gavę dovanų daug nuostabaus dydžio ir spalvų „storuliukų“ kibome įgyvendinti savo kūrybines idėjas.Kokie kūrybingi 2c klasės mokiniai ir jų tėveliai! Džiaugiamės tėvelių geranoriškumu ir bendradarbiavimu. Kviečiame prisiminti rudenį. Atgiję moliūgėliai džiugino mus visus – vaikus, mokinius ir mokyklos bendruomenę.

2c klasės mokiniai ir mokytoja Rūta Dumbliauskienė

Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija dalyvauja Švietimo ir mokslo ministerijos Švietimo aprūpinimo centro ir VšĮ Centrinės projektų valdymo agentūros vykdomame projekte „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“. Todėl  nuo šio rudens Girelės g. 41 esančiose progimnazijos patalpose, įsikūrė moderni gamtamokslinė laboratorija. Čia mokiniai gali atlikti gamtos reiškinių tiriamuosius darbus, įvairius stebėjimus, eksperimentus. Juk mokytis gamtos mokslų be eksperimento, tyrimo, bandymo, stebėjimo neįmanoma.

Gyvenimiškų reiškinių susiejimas su mokslo teorija vaikams atveria gamtos ir technologijų pasaulį, leidžia geriau suprasti, kaip vyksta įvairūs procesai. Mokiniui-tyrinėtojui sudaroma galimybė pasijusti gamtos dalimi, save ir gamtą pajusti visais pojūčiais.

Kai iškrenta pirmosios snaigės, paspaudžia šaltukas, nors ir nedidelis, bet šaltukas – po truputį supranti, kad ateina žiema, kad jau gali pradėti jausti švenčių žingsnelius ...

 Kad laukimas būtų smagesnis 1a klasės mokiniai kartu su tėveliais lapkričio 19 - 23 dienomis įgyvendino projektą „Tėvelių ir vaikų kūrybinės dirbtuvės“, kurio metu mokiniai susidomėję klausėsi mokyklos viduomenės sveikatos specialistės Skaistės Kalvinskaitės pamokėlės apie aplinkoje knibždančius mikrobus, patys kūrė mikrobus ir juos tramdė, prisiminė higienos pagrindus.

Elektroninis dienynas Tamo r Tarnybinis el.paštas

NARIŲ REGISTRACIJA

KALENDORIUS

Pirm A T K P Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
l

DABAR NARŠO

Dabar svetainėje 105 svečiai ir vienas narys

Baneris Eurofondas

Olw

 

SSM logo

IPU logotipas horizontalus 1

    smm     Kaišiadorių rajono savivaldybė     logo    
Augu pats    lms     LITNET mokykloms     Mukis     NEC      Draugiškas internetas   Eco Schools logo 100