Atėjo žiemos mėnuo - gruodis, o su juo gražiausios metų šventės -  Šv.Kalėdų laukimas. Pirmas pasibeldė Adventas. Apie šį rimties ir susikaupimo laikotarpį 1e klasės mokiniams įdomiai papasakojo A.M. Brazausko namų -muziejaus darbuotojos edukacinėje pamokoje „Laukiant Kalėdų“. Mes sužinojome, kodėl žmonės namuose gamina adventinį vainiką, dega keturias žvakes bei išmokome adventinių žaidimų.

Gražaus bendradarbiavimo dėka su buvusiais mokiniais (dabar 5a klasė) ir jų tėveliais, mes, pirmaklasiai, gavome dovanų ekologišką, originaliai sukurtą  Advento vainiką. Ačiū Tomai ir jos mamytei! Kiekvieną dieną pamokas pradedame žvakės uždegimu, susikaupimu.

Šventės visai ne už kalnų, todėl į klasę atkeliauja eglutė. Puošiame savos gamybos žaisliukais: paukšteliais, mediniais vėrinukais, žvaigždutėmis. O kad eglutei nebūtų liūdna, šalia jos apsigyvena didelis gražus Angelas, pagamintas penktoko Arijaus, pirmaklasės Melitos ir visos jų šeimos. Vieną rytą atvėrę klasės duris po eglute radome pūpsantį Senį Besmegenį. Jis nepaprastas, pagamintas iš plastikinių atliekų, medžiagos atraižų, sagučių. Linksmas, tikras vaikų draugas. Tai penktoko Roko ir pirmoko Beno ir jų mamos darbas.

Kaip smagu laukti švenčių, kai aplink mus tiek nuostabių akimirkų, dovanų nuo vyresnių draugų ir jų tėvelių. Visiems mūsų draugams penktokams, jų tėveliams sakome -  AČIŪ. Jaukių švenčių!

1e klasės mokiniai ir mokytoja Regina Balčiūnienė.

SSM logo