Įspėjimas

JFolder: :files: Kelias nėra aplankas. Kelias: /var/www/clients/client212/web267/web/images/knyga

Pranešimas

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/knyga

Jaukumas, šiluma, ramybė, susikaupimas, šventinė muzika ir  poezija - tai patyrimai iš gruodžio 12 d. įvykusio Advento vakaro progimnazijoje.

Kelerius metus tradiciškai prieš gražiausias metų šventes pasiklausyti kalėdinių giesmių, gražios ir ramios muzikos progimnazijos bendruomenę kviečia mokinių modernaus folkloro ansamblis ,,Čiutyta”, vadovaujamas Česlovo Kriščiūno.

Vakaro svečiai skaitė savo kūrybos ir kitų autorių poeziją. Buvusi šios mokyklos mokinė, dabar Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazijos lietuvių kalbos mokytoja Aušra Grigonienė dėkojo bei eiles skyrė gyvenimui ir savo buvusiai lietuvių kalbos mokytojai Marijai Marcevičienei. Romualda Suslavičienė mūsų širdis malonino savo kūrybos esė. Poezijos posmus apie Tėvynę deklamavo skaitovas, poetas, meilę Lietuvai skleidžiantis Gintaras Kublickas.

Laiko tėkmė nenumaldomai vėl priartina mus prie didžiausios ir gražiausios metų šventės - šv. Kalėdų. Kristaus gimimo belaukiant ir jam ruošiantis, turėtume gerai pasvarstyti, kokios vertybės svarbiausios mūsų gyvenime.

Dėkojame vakaro organizatoriams, dalyviams ir svečiams

Nuoširdžiai dėkojame visiems, dovanojusiems progimnazijai knygas.

Padovanotų knygų sąrašas:

„Rinktinės Anderseno pasakos"

„Gražiausios pasaulio šalių pasakos“

„Kelionė į Žemės centrą“

KVIEČIAME 2018 m. spalio 23 d. 3 - 4 klasių mokinius į susitikimą su 2018 metų knygos rašytoju VIRGIUMI ŠIDLAUSKU. Renginyje rašytojas pristatys naują knygą Ulfas ir stebuklinga lazda".

Kvietimas

{gallery}knyga{/gallery}Progimnazijos bibliotekoje rasite naują metodinę knygą PIRLS 2016: Skaitymo gebėjimus tikrinančių užduočių pavyzdžiai: 4 klasė.

Akcija „Metų knygos rinkimai“ vėl kviečia skaitytojus rinkti labiausiai patikusias lietuvių autorių knygas. Keturioliktą kartą vykstančiais knygų rinkimais siekiama skatinti Lietuvos gyventojus domėtis šiuolaikine lietuvių literatūra ir atkreipti dėmesį į geriausius jos kūrinius, populiarinti skaitymą kaip prasmingą ir patrauklų užsiėmimą.

Akcijoje dalyvaujančios lietuvių autorių knygos:

Balsavimas už knygą vaikams:

Balsavimas už knygą paaugliams:

SSM logo