• 6
  • 12
  • 1
  • 7

Gruodžio mėnesį, tęsiant Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui skirtų renginių ciklą, progimnazijos bibliotekoje vyko kalėdinių atvirukų konkursas „Šimtmečio Kalėdos“. Konkurse dalyvavo 20 proc. progimnazijos mokinių darbų. Konkurso vertinimo komisijos ir bibliotekos lankytojų nuomone buvo išrinkta 10 gražiausių ir konkurso reikalavimus atitikusių darbų. Sveikiname konkurso laimėtojus.

Kviečiame dalyvauti progimnazijos bibliotekos organizuojamame KALĖDINIO ATVIRUKO KONKURSE „ŠIMTMEČIO KALĖDOS“!

DALYVIAI: IUG, PUG, 1 – 8 klasių mokiniai

LAIKAS: gruodžio 1-30 d.

VIETA: progimnazijos biblioteka

FORMATAS: lenktas A4 formato lapas.

Darbus konkursui pristatykite iki gruodžio 15 d. į biblioteką.

Kitoje darbo pusėje užrašykite vardą, pavardę, grupę ar klasę.

Nugalėtojų laukia dovanos!

Konkurso organizatoriai

Antrus metus Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazijos mokiniai dalyvauja Tarptautiniame knygų skirtukų mainų projekte. Skirtukų mainų projektas suteikia galimybę paprastu, įdomiu būdu dalintis skaitymo malonumu ir susirasti naujų draugų, naudojantis mokyklų bibliotekomis visame  pasaulyje. Projekte dalyvauja ne tik Europos, bet  ir kitų žemynų vaikai.

Šiais metais šiame projekte dalyvauja 400 progimnazijos mokinių. Mokinių pagaminti knygų skirtukai spalio mėnesį iškeliavo į kelis pasaulio žemynus. Mūsų partneriais tapo šios šalys: Kroatija, USA, Portugalija, Indija, Kinija.

IMG 0029Lietuvių kalbos ir ugdymo karjerai dieną ,,Palieskime ranka knygos autorių‘‘, skirtą pasitinkant Lietuvos valstybės atkūrimo 100 - metį ir progimnazijos 40 - metį, spalio mėnesį progimnazijoje vyks lietratūrinių renginių ciklas:

Spalio 10d. 11.00 val. susitikimas su knygų ,,Kakė Makė‘‘ autore bei iliustratore Lina Žutaute (2-ų klasių mokiniams).

Spalio 11d. 11.00 val. susitikimas su rašytoju Vytautu Račicku (4-ų ir 5-tų klasių mokiniams).

Spalio 25d. 11.00 val. susitikimas su poetu, publicistu, teatro ir kino režisieriumi, vaikų rašytoju Vytautu V. Landsbergiu (1-ų ir 3-ų klasių mokiniams). Plačiau...

Biblioteka bendradarbiauja su knygų leidykla „Nieko rimto", todėl kasmet mūsų skaitytojai gauna dovanų naujų knygų. Šiandien savo skaitytojus džiuginame populiariomis ir įdomiomis knygomis J. Flanagan. Žvalgo mokinys 1. „Gorlano griuvėsiai“ ir Maria  Gripe „Vabalas skrenda temstant“.

Svetainėje lankosi 65 svečiai ir prisijungę 2 nariai

LANKYTOJAI

Šiandien
Vakar