• P1013945.JPG
  • P1018103.JPG
  • P1014170.JPG
  • P1018109.JPG
  • P1018108.JPG
  • P1018112.JPG
  • P1018106.JPG
  • P1014177.JPG
  • P1013940.JPG
  • P1014175.JPG
  • P1018113.JPG
Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija laukia pirmokų ir penktokų! Prašymai mokytis priimami nuo 2018 m. sausio 2 d.progimnazijos raštinėje, adresu Paukštininkų g. 5, Kaišiadorys.
facebook_page_plugin

Saskiu cempionatas Giedres Streikauskaites nuotr 330Vasario 10 dieną Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija sulaukė gausaus būrio ypatingų svečių – jaunųjų šaškininkų. Nepabūgę permainingo oro, siautėjančio ir visus bauginančio gripo, šalies jaunieji šaškininkai rinkosi į pirmąjį Lietuvos Respublikos vaikų iki 8 metų šaškių čempionatą. Tiesa, sulaukėme ne visų užsiregistravusiųjų – iš daugiau kaip 60 sąraše buvusių dalyvių į Kaišiadoris atvyko 44 dalyviai (31 berniukas ir 13 mergaičių). Kitiems planus nepalankiai pakoregavo vasarį ypač suaktyvėjusios peršalinimo ligos. Tikime, kad visi nedalyvavę čempionate sėkmingai pasveiko, dalyvavusius kviečiame prisiminti gražias čempionato akimirkas, na, o skaitytojus raginame susipažinti su įvykusiu gražiu renginiu.

 

Jau minėta, kad čempionato organizatoriai sulaukė daugiau kaip 60 paraiškų. Registracijos sąraše suskaičiuota  10 skirtingų šalies miestų bei rajonų. Pagrindinis renginio organizatorius, šaškių sporto mylėtojas ir puoselėtojas, puikus treneris R. Urmilevičius džiaugėsi ir entuziastingai rūpinosi visais čempionato organizaciniais reikalais. Šiek tiek nerimauti imta gripo virusams laikinai pasiglemžiant šalies miestus, tačiau, nors ir statistiškai nukentėjęs, čempionatas įvyko. Gaila, kad iš čempionato teko pasitraukti beveik pusei Kaišiadorių jaunųjų šaškininkų.  

Lietuvos Respublikos vaikų iki 8 metų šaškių čempionatas vyko Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazijos neseniai renovuotame Girelės gatvėje esančiame korpuse.  Kaip ir dera čempionatą atidarė garbūs svečiai. Dalyvius pasveikino progimnazijos direktorė Jolita Morkūnaitė, Kaišiadorių švietimo ir sporto paslaugų centro sportinio ugdymo centro vedėja Jurgita Jakaitė – Truskauskienė, vyriausias varžybų teisėjas, Lietuvos šaškių federacijos vykdomojo komiteto narys marijampolietis Jonas Navickas. Po trumpų sėkmės linkinčių kalbų mažieji Lietuvos šaškininkai stojo į įnirtingus šaškių mūšius. Juodai baltose šaškių lentose vyko rimti susirėmimai ir po ilgai trukusių kovų paaiškėjo šaltojo šaškių čempionato nugalėtojai.

Mergaičių tarpe lydere nuo pirmųjų ėjimų tapo ir savo pozicijų neužleido telšietė Gedvilaitė. Ji surinko 7,5 taško iš 8 galimų ir pelnytai tapo čempione. Tuo tarpu dėl kitų prizinių vietų virė atkakli kova. Puikiai finišavo Vaclovo Giržado progimnazijos 1b klasės mokinė Gabija Vainaitė: surinkusi 5 taškus ji pelnė sidabro medalį. Treneris R. Urmilevičius nuoširdžiai džiaugėsi auklėtinės pasiekimais. Tiek pat taškų surinkusi marijampolietė Amelija Paršaitytė buvo apdovanota bronzos medaliu. Tik pusės taško iki prizinės vietos pritrūko kitai kaišiadorietei, 1a klasės mokinei Luknei Banevičiūtei, su kitomis dalyvėmis pasidalijusiai 4-7 vietas.

Berniukų tarpe kaišiadoriečių pasiekimai buvo kuklesni, o čempionu tapo šiaulietis, jau turintis tarptautinių varžybų patirtį Artūras Sabaliauskas, pelnęs 8 taškus iš 9 galimų. Tašku atsiliko marijampolietis Augustas Radžiūnas, o bronzos medaliu apdovanotas dar vienas šiaulietis Vakaris Jaraminas. Sveikiname mokinukus, jų puikius trenerius ir tėvelius ir linkime sėkmės ateities kovose.

Laimėjimai ir apdovanojimai yra patys laukiamiausi kiekvieno čempionato, varžybų metu, tačiau nepamirškime, kad labai svarbu yra toji nematoma kiekvieno renginio pusė – užkulisiai. Trenerio R. Urmilevičiaus dėka iniciatyva tapo gražia švente, subūrusia šaškių mylėtojus į Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnaziją. Šiltose ir jaukiose progimnazijos patalpose žvarbų vasario šeštadienį smagiai šnekučiuodamiesi, įnirtingai kovodami, dalindamiesi turimomis patirtimis tikimės šauniai praleido ne tik jaunieji šaškininkai, bet ir jų treneriai bei gausiai mažuosius atlydėję tėveliai. Visa šauni kompanija vaišinosi skaniais pietumis, džiaugėsi prizais ir apdovanojimais. Svarbu, kad šis čempionatas buvo išties neeilinis, nes apdovanotas buvo kiekvienas dalyvis ir treneris, nepriklausomai nuo užimtos vietos. Graži šventė nebūtų pavykusi be gausaus būrio draugiškai nusiteikusių rėmėjų. Nuoširdžiai dėkojame pagrindiniam čempionato rėmėjui UAB „RODA“. Taip pat padėkos ir linkėjimai siunčiami visam būriui jaunuosius šaškininkus rėmusių įmonių, įstaigų ir organizacijų bei jų vadovams: UAB „Namuno baldai“, UAB „Gudobelė“, UAB „Geosoma“, V. Puroklio įmonei,  UAB „Viarti“, Kaišiadorių švietimo ir sporto paslaugų centrui, Kaišiadorių kultūros centrui, VĮ kelių priežiūra, Kauno padalinio Kaišiadorių kelių tarnybai. Dėkojame verslininkams Giedriui Alioniui, Stanislavui Tadarauskui, Daumantui Bliujui, Lietuvos rašytojų sąjungos nariui Stanislovui Abromavičiui, Kaišiadorių vyskupijos generalvikarui Algirdui Jurevičiui, taip pat buvusiam Kaišiadorių urėdui Stanislavui Truskauskui.

Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija džiaugiasi, kad trenerio R. Urmilevičiaus pastangomis net ir šaltą vasario šeštadienį progimnazijoje skambėjo džiaugsmingas vaikų juokas.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Miglė Balčiūnaitė Kazanavičienė

Elektroninis dienynas Tamo r Tarnybinis el.paštas

NARIŲ REGISTRACIJA

KALENDORIUS

Pirm A T K P Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
l

DABAR NARŠO

Svetainėje lankosi 106 svečiai ir nėra prisijungusių narių

LANKYTOJAI

0871915
Šiandien
Vakar
Šią savaitę
Praėjusią savaitę
Šį mėnesį
Praėjusį mėnesį
Iš viso
2880
3966
2880
834222
125199
109891
871915

2018-06-25 16:33
    smm     Kaišiadorių rajono savivaldybė     Draugiškas internetas     Augu pats     lms     LITNET mokykloms     Mukis     NEC     saziningumo    Eco Schools logo 100