Sveiki! Aš esu Viltė Veličkaitė, Vaclovo Giržado progimnazijos 8c klasės mokinė. Jau kelerius metus aktyviai dalyvauju Mokinių aktyvo klubo veikloje, esu jo narė, o šiais metais tapau pirmininke. Mokinių aktyvo klubo funkcija mokykloje yra atstovauti visus mokyklos mokinius, organizuoti akcijas, prevencines veiklas, įvairius renginius, diskotekas. Jei esi aktyvus ir domiesi mokyklos gyvenimu, tu taip pat gali prisijungti prie mūsų!
Spalio mėnesį tapau progimnazijos mokinių prezidente. Ja tapti buvo mano svajonė, kurią puoselėjau jau nuo šeštos klasės. Užsibrėžiau sau tikslą, siekiau jo ir man pavyko!
Visada atkakliai ir kantriai siekite savo tikslo, nesvarbu ką pasakys ar pagalvos kiti. Aš didžiuojuosi ir jaučiu didelę atsakomybę, eidama šias ypatingas pareigas! Turiu daug įvairių minčių ir svajonių, kaip gyvenimą mokykloje mokiniams būtų galima padaryti dar geresnį. Džiaugiuosi, kad mūsų progimnazijos direktorė Jolita Morkūnaitė rado rėmėjus visų išsvajotai poilsio zonai mokykloje įrengti ir pažadėjo, jog greitai mūsų noras bus išpildytas. Poilsio zona mokiniams su bevieliu internetu buvo vienas iš mano rinkiminės kampanijos prioritetų.
Helovino diskoteka šiais metais nebus vienintelė proga visiems drauge pašokti – tikrai šoksime dar ne kartą. Neseniai praėjusi Pyragų dienos akcija leidžia pasvajoti ir apie Kaziuko mugės organizavimą pavasarį. Puikiai pavyko ir į diskusiją penktokus įtraukusi Tolerancijos dienos akcija. Artėjant šventiniam Kalėdų laikotarpiui turiu idėją mokiniams: savaitę iki atostogų vietoj mokyklinės uniformos dėvėti teminę aprangą. Žinoma, idėjos įgyvendinimui reiks jūsų palaikymo ir sąžiningo uniformų dėvėjimo iki tol.
Tai tik pradžia. Laukia daug įvairių darbų, renginių, švenčių. Šiandien visi drauge švenčiame mūsų progimnazijos gimimo dieną. Ar tikite, jog gimtadienio norai ir linkėjimai išsipildo? Aš tikiu. Todėl noriu, kad buvimas kartu mūsų mokyklos mokiniams, mokytojams ir visai progimnazijos bendruomenei teiktų džiaugsmą, puoselėtų šiltus jausmus, o atmintyje paliktų tik pačius gražiausius prisiminimus. To mums visiems ir linkiu. 😉
                                                                                                                  Su šilčiausiais linkėjimais Viltė.

MOKINIAMS IR TĖVAMS

sveika mokykla logotipas RGB