Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija laukia pirmokų! Prašymai mokytis pirmoje klasėje priimami nuo 2018 m. sausio 2 d.progimnazijos raštinėje, adresu Paukštininkų g. 5, Kaišiadorys.

smile

Bendrojo ugdymo mokyklose svarbu žinios, bendrieji lavinami dalykai, saviraiška. Kiek daug dėmesio skiriama saviraiškai, kuri motyvuotų, skatintų pasitikėjimą savimi? Atsakymo toli ieškoti nereikia. Viena iš išeičių – popamokinė veikla. Vaikams, kaip ir suaugusiems, būtina saviraiška. Jausmas, kad esi tinkamoje vietoje, tarp savų ir darai kažką savo širdžiai miela bei prasminga. Galėdami išreikšti save, vaikai įgauna daugiau pasitikėjimo savimi, jiems labiau sekasi mokykloje. Popamokinė veikla – labai svarbi moksleivių užimtumo sritis. Ji suteikia galimybę atsiskleisti gabumams, leidžia gilinti, išmokti praktiškai panaudoti žinias, įgytas pamokų metu, patenkinti socializacinius - komunikacinius poreikius bei interesus.

Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazijos interneto svetainėje kasmet skelbiamos neformaliojo ugdymo programos, kurias galima laisvai pasirinkti ir užregistruoti jose vaikučius. Šiemet gausiai tėveliai registravo savo vaikučius į užsienio kalbų studiją „Smile“, kur savo kalbinius gebėjimus tobulina 2 ir 3 klasių mažieji mokinukai, o jos vadovė anglų kalbos mokytoja Gitana Valkavičienė.

Kalbos atveria duris į pasaulį. Užsienio kalbų studija „Smile" skirta plėsti, įtvirtinti ir turtinti anglų kalbos žinias, mokėjimus bei įgūdžius. Neformalioje aplinkoje vaikai atsipalaiduoja, noriai atlieka anglų kalbos lavinimo užduotis, tobulina socialinius ir kalbinius įgūdžius, vaizduotę. Jauki aplinka, draugiška bei linksma atmosfera, nauji mokymo metodai, besimokančiųjų praktinių, emocinių poreikių tenkinimas mokiniams leidžia pasiekti gerų rezultatų ir labai prasmingai praleisti laisvalaikį po pamokų. Popamokinė veikla taip pat yra neatsiejama moksleivio asmenybės ugdymo dalis. Užsiėmimų metu mokinukai ne tik smagiai ir žaismingai mokosi, mokytoja Gitana sudaro sąlygas atsiskleisti jų kūrybiškumui, ugdo jų savarankiškumą, komunikabilumą, pasitikėjimą savimi, lavina atmintį ir vaizduotę. Mokytoja taiko naujausius ugdymo metodus ir daug dėmesio skiria kiekvieno vaiko pažangai, ir pažinimui, stengiasi, kad laisvalaikio praleidimas būtų įdomus, ir prasmingas.

Programos turinys apima kasdienines vaikams aktualias temas, su kuriomis jie susiduria tiek asmeninėje, tiek socialinėje aplinkoje. Užsiėmimų metu vaikai išmoksta prisistatyti, pristatyti kitą, paklausti, atsakyti, mokosi naujų žodžių apie šeimą, namus, mokyklą, laisvalaikį, keliones, gyvūnus ir t.t. Taip pat moka angliškai pasisveikinti ir atsisveikinti, palinkėti. Dar jie dainuoja imitacines daineles, žaidžia įvairius kalbinius žaidimus, atlieka linksmas užduotis ir, žinoma, nepraranda geros nuotaikos. Čia renkasi bendraminčiai, kurie drauge mokosi anglų kalbos, nes tai naudinga ir smagu!

Anglų kalbos mokytoja Gitana Valkavičienė minėjo, kad neformalioje ugdymo veikloje dalyviai ruošiami ir įvairiems konkursiniams renginiams progimnazijos, respublikos ar tarptautiniu mastu, pavyzdžiui, geriausio anglų kalbos skaitovo ar vertėjo konkursui. Mokytoja rašo projektus. Jei laimimas projektas, progimnazija gauna finansavimą, kurį tikslingai panaudoja rengto projekto įgyvendinimui, pavyzdžiui, stovyklai, pažintinėms mokinių kelionėms, reikalingiausių ugdomųjų priemonių įsigijimui, kurios sėkmingai naudojamos ir neformaliojo ugdymo veiklose.

Labai smagu, kad visada besišypsanti mokytoja Gitana, kaip ji pati sakė, gyvenimo prasmę atrado ir jaučiasi labai laiminga tik dirbdama su vaikais ir ugdydama juos.

Žydronė Paškevičienė

2b klasės mokinės Skaistės Paškevičiūtės mama

Data : 2018 vasario 06

Svetainėje lankosi 72 svečiai ir nėra prisijungusių narių