Kaišiadorių rajono savivaldybė dalyvavo įgyvendinant Neformaliojo suaugusiųjų švietimo ir tęstinio mokymosi 2016-2023 plėtros programą ir skyrė lėšų jai įgyvendinti. Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija pasiūlė projektą „Anglų kalbos klubas“, kurį įgyvendina  Danutė Guščiuvienė. Programa sulaukė labai didelio susidomėjimo. Buvo įsteigtos dvi grupės: pradedantiems ir pažengusiems. Kiekvienoje grupėje į mokymus rinkosi po 12 bendruomenės narių: mokytojai, darbuotojai, mokinių tėvai. Po  4 mokymosi mėnesių dalyviai labai tikisi šių mokymų tęstinumo.

Keletas minčių iš mokymų dalyvių.

Ko aš tikėjausi iš anglų kalbos kursų? Ar kursai patenkino mano lūkesčius? Ko mes tikimės iš kitos sesijos?

Rasa. Iš mokymų tikėjausi praktinių, kalbinių žinių, kurias galėčiau pritaikyti praktiškai buityje. Šie kursai visiškai patenkino mano lūkesčius, jie atitinka mūsų turimas žinias ir gebėjimus ir padeda žengti pirmyn į anglų kalbos žinių pasaulį. O iš kursų toliau tikiuosi tęstinumo, naujų žodžių, frazių, sakinių, kurias galėčiau taikyti praktiškai.

Ilma. Tikėjausi prisiminti senokai primirštą mokintasi kalbą, tikiuosi išmokti bendrauti, įgyti naujų žinių, tobulėti. Mano lūkesčiai buvo patenkinti su kaupu. Norėčiau nesustoti pusiaukelėje, toliau mokytis, tobulėti.

Zita. Aš mokiausi vokiečių kalbos. Man ši kalba visiškai nauja. Iš kursų tikėjausi keleto pagrindinių žodžių, sakinių, kad būtų galima pasakyti bent keletą frazių. Kursuose sužinojau daugiau negu tikėjausi, prisimenu išmoktus žodžius, juos kartoju. Toliau norėčiau gilinti savo žinias ir išmokti daugiau žodžių, kad jausčiausi tvirčiau.

Irena. Tikėjausi minimaliai pramokti. Lūkesčiai patenkinti, mokytoja puiki, santykiai nuostabūs! Kitoje sesijoje norėčiau dar šiek tiek pramokti, žodžiu, eiti į priekį, nes gyvenime svarbu ne kur stovi, o kur eini. Taigi - tik į priekį, bet galva (ne kojomis).

Visos pradedančiųjų grupės vardu dėkojame nuostabiai ir kompetentingai mokytojai Danutei Guščiuvienei už suteiktas žinias ir viltis žengiant anglų kalbos keliu.

SSM logo