Šių metų balandžio 25-tą dieną pradinio ugdymo metodinė grupė svečiavosi Stakliškių gimnazijoje, kur vyko respublikinė konferencija „Nuo įsivertinimo iki pažangos”. Nuo pat paradinių durų pajutome visos gimnazijos bendruomenės vienybę: prie durų mus pasitiko betarpiškai bendraujantis ir tikras savo mokyklos patriotas direktorius Vygantas Kornejevas.

Ant foje sienos puikavosi padėka „Geriausiai besitvarkančiai ugdymo įstaigai”. Ir nereikia stebėtis kodėl, nes visos mokyklos erdvės puoštos mokyklos bendruomenės narių darbais. Kūrybiški sprendimai žavi ne tik klasėse, bet ir koridoriuose, salėje, valgykloje. Ir atrodo, kad kiekvienas gimnazijos bendruomenės narys yra labai svarbus: prie aktų salės milžiniška graffiti siena, kurioje savo inicialais įsiamžinę mokyklos mokiniai. Akivaizdu, kad Stakliškių gimnazijai svarbūs ne tik mokiniai ir mokytojai, bet ir aptarnaujantis personalas, nes jie taip pat buvo pakviesti dalyvauti konferencijoje. Jiems praktinį užsiėmimą apie komandinį darbą „Bendradarbiavimo kultūra mokykloje” vedė pats mokyklos direktorius. Po pranešimų aktų salėje, susiskirstėme į grupes ir dirbome praktikumuose. Nagrinėjome tokias temas, kaip „Įsivertinimas”, „Šiuolaikinė pamoka”, „Refleksija pamokoje”. Reikėtų paminėti, kad Stakliškių gimnazijos direktorius yra „Renkuosi mokyti” alumnas. Šiais laikais, kada taip sunku nuoširdžiai nustebti, atrasti kažką naują, susižavėti, mes ne tik maloniai praleidome laiką, bet ir grįžome su naujomis idėjomis, kurias įgyvendinsime savo progimnazijoje. Smagu, kad stažuotės mūsų mokykloje metu užsimezgusi draugystė nenutrūko ir peraugo į gražų ir prasmingą bendradarbiavimą.

Pradinių klasių mokytoja Renata Sausaitienė

MOKINIAMS IR TĖVAMS