• P1014177.JPG
  • P1018113.JPG
  • P1013940.JPG
  • P1014175.JPG
  • P1014170.JPG
  • P1018109.JPG
  • P1018103.JPG
  • P1018106.JPG
  • P1018108.JPG
  • P1013945.JPG
  • P1018112.JPG

Leaf novemberRuduo – gamtos dailininkas, kuris džiugina mūsų akį ir kviečia pasigrožėti nuostabiomis spalvomis, įvairiaspalviais atspalviais ir potėpiais...

Įkvėpę  nuostabaus drėgno oro, toks būna tik rudenį, ir paskatinti savo mokytojų Daivos  Derškutės, Jolitos Aleknavičiūtės ir Linos Alionienės Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazijos  4D, 4C ir 3B klasės mokiniai  rašė miniatiūras apie rudenį.  Mokiniai kviečia pasigrožėti pirmaisiais kūrybos žingsneliais.

Edvinas Vijeikis 4d 

         Aš esu lašas. Beveik kiekvieną dieną krentu iš dangaus. Taip pat ir mano milijonai draugų... Esu bespalvis, neturiu pastovios formos. Ir kiti lašai tokie kaip ir aš. Aš, krisdamas iš dangaus, jaučiuosi labai linksmai. Man labai patinka stebėti aplinką iš oro.

Naglis Krokas 4d

         Aš esu drebulės lapas. Aš storas ir geltonas. Aš – senas. Dar esu labai gražus! Man patinka ruduo, nes kiti lapai irgi nukrenta, o aš susirandu draugų...

Ugnė Mikulytė 4d

         Lietus... Rudeniškai spalvotas ir šaltas lietus, krentantis iš dangaus. Lietus, pavirstantis balute. Aš jaučiuosi toks laimingas, nes galiu priversti žmones išsitraukti skėčius. Man taip linksma, kai visi bando peršokti mano balutes. Man labai patinka, kai žmonės mane stebi pro langą, įsisupę į pledus ir geria karštą arbatą.

Uma Sakalauskaitė 4d

         Aš esu klevo lapas. Esu dar mažas. Esu geltonas, oranžinis, rudas... Mano visa giminė yra tokia pat graži. Aš laimingas. Ir man atrodo, kad mano gyvenimas yra laimė. Man patinka skraidyti!

         Turiu daug draugų ir mes kartu skraidome ar ilsimės. Vaikai mus naudoja darbeliams. Smagu, kai esi naudingas.

Domantas Strioga 4d

         Aš – rudeninis lapas. Nukritau nuo klevo medžio. Esu spalvotas ir šlapias. Esu laimingas, kai mane vaikai pakelia nuo žemės ir atsineša į klasę. Tada nušvinta daug spalvų, nes mūsų daug!

Kamilė Kasparavičiūtė 4d

         Esu linksmasis rudens vėjas. Pučiu, kai danguje šviečia rudeninė saulė.

         Aš – bespalvis, bet išdykęs. Mėgstu nešioti po žemę spalvotus rudens lapus ir velti mergaičių plaukus.

         Man patinka ruduo, nes būna labai smagu stebėti, kaip vaikai gaudo mano pučiamus lapus ir jų veiduose aš matau šypsenas!

4c klasė Linas Babeckas  

 Lapai nusidažė gražiomis spalvomis ir sidabriniai lašai jau krenta. Rudenėlis kaip pasaka. Išlėkė gandrai, vieversiai, gyvūnai jau ruošiasi šalčiams. Grybai jau slepiasi nuo grybautojų ir gyvūnų. Lapai atsisveikina su medžiu. Rudenėli, tu nuostabus!

 4c klasė Emeida Sladkevičiūtė

  Išėjau pasivaikščioti su šuniuku prie upelio. Žiūriu, upelyje pilna prikritusių klevo lapų. Priėjau aš prie upelio, pakėliau vieną lapelį. Žiūriu į tą lapelį, o jame visos rudenėlio spalvos. Parsinešiau tą lapelį namo ir įdėjau į knygelę. Kitą rytelį atsiverčiau  knygelę, o ten dar daugiau spalvų. Štai kodėl rudenėlis yra nuostabus.

4c klasė   Gustė- Marija Steponavičiūtė

Prieš kelias dienas rytai buvo šilti ir šviesūs, o dabar šalti ir tamsūs. Rudenėlis jau atėjo. Visi lapai jau krenta. Jie rudi, raudoni, geltoni, daugybė spalvų. Ruduo labai gražus, smagus. Kai jis išeina pasidaro liūdna. Neišeiki, rudenėli! Pasiilgsim tavęs visi!

4c klasė Greta Morozovaitė

 Ruduo yra nuostabus metų laikas. Tiek daug spalvų vienoje vietoje. Ruda, geltona, žalia ir raudona. Ruduo gal ir šaltas, bet jis toks linksmas. Smagu žaisti su lapais, gaminti įvairius darbelius, būti su draugais ir šeima.

4c klasė Gytis Drevinskas

  Krinta lapai. Jau ruduo. Tie lapai tokie gražūs ir spalvoti. Jų spalvos tokios ryškios. Štai krūva lapų. Kaip gražu! Smagu žiūrėti kaip lyja lietus ir ore supasi įvairiaspalviai lapai.

4c klasė Rusnė Kudrevičiūtė

 Ruduo. Spalvoti lapai krenta nuo medžių. Šalna apgaubia laukus. Lietaus lašai krinta iš dangaus kaip deimantai iš karūnos. Gyvūnėliai ieško prieglobsčio nuo šalčio ir vėjo.  Ruduo yra labai gražus metų laikas, vienintelis laikas kada krenta nuostabūs, spalvoti lapai.

4c klasė Goda Žvirblytė

 Ruduo- tai spalvotų lapų metas. Rudeniniai lapai nuostabiai gražūs. Lietutis kapsi. Vėjas pučia, lapus nešioja. Smagu vaikams žaisti tarp lapų. Ei, rudenėli! Neišeik taip greitai!

4c klasė Ema Demenčiūtė

Ruduo- lyg pasaka. Jis pilnas nuostabių spalvų ir nuotykių. Prieš akis krinta lapai. Jie geltoni, žali, raudoni. Lauke vaikai krenta į įvairiaspalvius lapus, mėtosi jais, renka. Visi džiaugiasi gražiu rudeniu.

3b klasė Miglė Kinderevičiūtė

Nuo klevo medžio krenta rudeninis lapas. Jis toks spalvotas, toks didelis ir labai gražus! Pamačiau, kad jis nuskrido tolyn. Lijo lietus. Lapas neatlaikė , suplyšo ir nukrito. Tada aš pamačiau daugiau krentančių lapų ir pagalvojau, kad reikėtų pažaisti. Pralinksminti lapus. Aš šokinėjau lapų lietuje ir sukausi rateliu kartu su lapais. Buvo smagu!

 3b klasė Meida Valkavičiūtė

Vieną rytą atsikėliau ir pro langą pamačiau gražius , spalvotus lapus. Vėliau išėjau į lauką ir vienas lapas taip spindėjo, kad negalėjau atsižiūrėti! Jis buvo labai aukštai, todėl pasikviečiau spalvotą vaivorykštę , kurios vardas buvo Gražutė. Aš užlipau ant vaivorykštės ir nusiskyniau gražų, margą lapą. Parsinešusi namo saugiai jį pasidėjau, kad mano Margučiui niekas neatsitiktų .

3b klasė Ieva Vaikšnytė

Vieną saulėtą rytą mūsų šeima ėjo pasivaikščioti. Buvo spalvingas ruduo. Šusnys lapų neleido ramiai eiti. Vis lenkdavaisi prie gražiųjų lapų. Visi lapai buvo margi, bet vienas – pats gražiausias   ( bent man taip atrodė). Grįžusi aš pagaminau rudeninių lapų puokštę mamytei. Viduryje švytėjo mano gražiausias lapas. Vis dėl to , koks spalvingas ir gražus ruduo!

3b klasė Barbora Putnikaitė

Vieną dieną aš ėjau iš mokyklos ir pamačiau medį nuo kurio leidosi paskutinis lapas. Vėjas pūtė ir lapas lengvai nukrito man po kojomis. Aš jį pasiėmiau ir parsinešiau namo. Parodžiau mamai ir tėčiui. Po to pasidėjau ant stalo ir ilgai žiūrėjau… Kol pamačiau rudens spalvas.

3b klasė Skaistė Paškevičiūtė

Vakare, prieš einant miegoti, lapų ant medžio buvo labai daug. Dabar rytas. Pažiūriu – likę tik du. Pakilo vėjas ir nupūtė gražuolius. Apsidžiaugiau ir bėgu lapų grėbti. Begrėbdama prisirinkau gražuolių didelę puokštę. Buvo gal kokie keturiasdešimt spalvotųjų. Pasipuošiau visą kambarį ir dar nudžiuginau tėvus. Taip laiminga diena ir prabėgo!

3b klasė Beata Stravinskaitė

Ankstų rudens rytą aš pažiūrėjau pro langą. Už lango matėsi labai daug medžių, o po jais daugybė spalvotų lapų. Išbėgau į lauką ir varčiausi lapuose. Besivartydama pamačiau vieną gražų  lapą. Parsinešiau jį namo ir pagaminau gražią rožę. Mamai labai patiko.

3b klasė Naglis Šustavičius

Kartą augo medis. Jis buvo labai aukštas. Atėjo ruduo. Medis galvojo, ar jis bus šaltas , ar šiltas ? Pradėjo lyti. Medis, norėjęs ar nenorėjęs, pradėjo mesti lapus. Tarp geltonų lapų buvo vienas raudonas. Medžiui jis labai patiko ir jis norėjo jį pasilikti. Tačiau pūstelėjo vėjas ir lapas nukrito. Staiga medis pamatė ateinančius vaikus. Mergaitė pasiėmė lapą ir džiaugėsi. Džiaugėsi ir medis, kad lapas buvo išgelbėtas nuo rudeninio lietaus ir šalnų.

3b klasė Gustė Tatol

Atėjo spalvingas ruduo. Dauguma paukštelių išskrido į šiltuosius kraštus. Viduryje pievos pamačiau gražų , spalvotą Klevą. Staiga nuo jo nukrito paskutinis lapas. Jis buvo spalvingiausias iš visų. Parsinešiau jį ir prispaudžiau, kad išdžiūtų. Galėsiu juo grožėtis!

3b klasė Skaistė Malinauskaitė

Lapas kabojo aukštyn kojom ant medžio. Po kelių dienų nukrito. Deginosi saulėje, kai buvo šilta ir pasislėpdavo, kai lydavo. Vieną dieną sutikau mergaitę, kuri rankoje nešėsi mano matytą lapą. Mergaitei lapas primins gražų rudenėlį.

Elektroninis dienynas Tamo r Tarnybinis el.paštas

NARIŲ REGISTRACIJA

KALENDORIUS

Pirm A T K P Š S
20
21
22
27
28
30
l

DABAR NARŠO

Dabar svetainėje 46 svečiai ir narių nėra

Baneris Eurofondas

Olw

IPU logotipas horizontalus 1

 

 

 

  

 

niekorimto logo 1534752255p

 

 

    smm     Kaišiadorių rajono savivaldybė     logo    
Augu pats    lms     LITNET mokykloms     Mukis     NEC      Draugiškas internetas   Eco Schools logo 100