Vaikų vasaros stovyklėlė "My English summer" sėkmingai vykdė savo veiklą net 11 dienų (birželio 1-15d.)

Stovykla 13Gėlėta vasara – svajonių metas,

Mylėkime vieni kitus!

Nutieskime draugystės tiltą saulei,

Tegul tik visos šviesios viltys bus.

Skaityti daugiau: Vaikų vasaros stovyklėlė "My English summer" sėkmingai vykdė savo veiklą net 11 dienų (birželio...

Moki žodį – žinai kelią

Spausdinti

Moki zodiMoki saugaus eismo taisykles - saugiai elgsies gatvėje.

Priešmokyklinio ugdymo vaikų konkurso „Saugaus eismo ABC“ tikslas ir yra ugdyti vaikų saugaus eismo įgūdžių pradmenis, siekiant apsaugoti mažylius nuo nelaimingų atsitikimų. Mes, suaugę, tėveliai ir pedagogai, matome, kad vaikų saugaus eismo įgūdžiai netvirti. Dažnai jie netinkamai elgiasi kieme, gatvėje. Dar daug įvyksta nelaimingų eismo įvykių, kuriuose nukenčia vaikai.

Skaityti daugiau: Moki žodį – žinai kelią

Keliauti smagu

Spausdinti

Keliauti smaguKelionės žmogų praturtina, augina, skatina pažinti pasaulį. Tad saulėtą gegužės 23 d. rytą kartu su 1e klasės mokiniais ir jų mokytoja Danute Žičkiene leidomės į kelionę. Autobuse susipažinome su gide Egle, kuri mus lydėjo visos kelionės metu.

Skaityti daugiau: Keliauti smagu

Mano angliškoji vasarėlė

Spausdinti

Stovykla3Jau startavo NVŠ programos projektas „Mano angliškoji vasarėlė“. Tai vaikų vasaros stovyklėlė su linksmomis anglų k.valandėlėmis PUG ir pradinių klasių mokiniams. Ugdymas kupinas netikėtumų ir staigmenų, kurios vasaros atostogų akimirkoms suteikia smagumo  ir prasmingumo.

Stovyklos koordinatorė anglų k. mokytoja G. Valkavičienė

Skaityti daugiau: Mano angliškoji vasarėlė

Priešmokyklinukų šventė

Spausdinti

Svente1Gegužės 25 dienos pavakarę į papuoštą mokyklos aktų salę (papuošė dailės mokytoja Jurgita Truskauskienė) susirinko visų priešmokyklinukų tėveliai, seneliai, sesės, broliai. Salėje skambėjo muzika, klegėjo vaikučių balsai. Šis vakaras – priešmokyklinukų. Jų mokslo metų užbaigimo šventė. Ją vedė mokytojos Zitos Kolupailienės paruoštos pirmokėlės Irūna Žilinskaitė ir Rytė Lodaitė. Mergaitės džiaugėsi, kad artėja vasara. Džiaugėsi, kad tiek daug išmokiusios per mokslo metus.

Skaityti daugiau: Priešmokyklinukų šventė

birželio 2017
PATKPŠS

Dabar lankosi

Dabar svetainėje 106 svečiai (-ių) ir narių nėra

Lankytojai

Šiandien:22
Vakar:44
Per savaitę:22
Per mėnesį:1915
iš viso:148933

Elektroninis dienynas | Antakalnio skyrius | Pradinis puslapis

Svetainės administratorė IT vyr. mokytoja Giedrė Jurelytė. Mano el. paštas.

Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija, Paukštininkų g. 5, Kaišiadorys, LT 56166, mokyklos el. paštas.

Kaišiadorys © 2012 m. Visos autorių teisės saugomos.