Mokinių, tėvų (globėjų/rūpintojų) dėmesiui

Spausdinti

bureliai03Neformalusis švietimas – tai ne paprastas laisvalaikio praleidimas. Tai malonus ir įdomus žinių, įgūdžių ir kompetencijų įgijimo būdas, formalųjį švietimą papildantis ugdymas.

Neformaliojo ugdymo programų 1-8 klasių mokiniams pasiūlą 2017-2018 mokslo metams rasite progimnazijos interno svetainės skiltyje „Neformalusis švietimas“.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Aušra Kudrevičienė

Sėkmė konkursuose

Spausdinti

Gaisras 5Su pavasario šiluma atkeliavo džiugi žinia, kad daug mūsų progimnazijos mokinius lydėjo sėkmė rajone organizuotuose konkursuose.

Sveikiname piešinių konkurso „Gaisras" nugalėtojus ir dėkojame šiems dalyviams:

5-8 klasių grupė:

Skaityti daugiau: Sėkmė konkursuose

Vaikų ir suaugusiųjų meninės kūrybos konkursas „Laimės paukštė“

Spausdinti

Laimes paukste 1Jūsų Laimės Paukštė… Kokia ji? Tai gulbė, gandras, pelėda, sniegena, kregždutė? Tai paukštė - gėlė, paukštė - ramybės namai, paukštė - vėjas, paukštė - iššūkis? Tai paprastas mielas vieversėlis ar nepaprasta, fantastiška, nematyta, neregėta būtybė su sparnais? Įsivazduojamą Laimės paukštę bandė pavaizduoti ir mūsų progimnazijos mokiniai.

Sveikiname paskatinamojo prizo laimėtojas: 8a klasės mokinę Deimilę Janonytę ir 6a klasės mokinę Rūtą Mariją Tokarevaitę. Prizininkes maloniai kviečiame atsiimti prizus Paukščių festivalio metu 2017 m. birželio 3 d. prie parodos „Laimės Paukštė“ . Noriu padėkoti visiems 5-8 klasių jauniesiems dailininkams, dalyvavusiems šiame konkurse,  už kūrybiškumą, išradingumą ir nuoširdumą.

Dailės mokytoja J. Kapcevičiūtė

Skaityti daugiau: Vaikų ir suaugusiųjų meninės kūrybos konkursas „Laimės paukštė“

Nacionalinis mokinių konkursas „Lietuvos kovų už laisvę ir netekčių istorija"

Spausdinti

Konkursą „Lietuvos kovų už laisvę ir netekčių istorija“ organizuoja Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centras (LGGRTC) ir Švietimo ir mokslo ministerija. Jis rengiamas kasmet nuo 1999 m. ir dalyvių skaičius nuolat auga. Konkurse gali dalyvauti Lietuvos ir lietuviškų mokyklų užsienyje 5–12 klasių mokiniai. Darbai gali būti atlikti įvairia technika, naudojant įvairias temos atskleidimo formas: rašinį, piešinį, dainą, filmą, fotografiją, spektaklį, eilėraštį, projektą, rankdarbį, instaliaciją ir kt. Konkursas baigiamas iškilmingu apdovanojimų renginiu Vilniuje kovo arba balandžio mėn.

Skaityti daugiau: Nacionalinis mokinių konkursas „Lietuvos kovų už laisvę ir netekčių istorija"

Matematikos konkursas „KENGŪRA 2017“

Spausdinti

Š. m. kovo 16 d. 159  progimnazijos mokiniai dalyvavo Tarptautiniame matematikos konkurse "KENGŪRA 2017". Dėkojame visiems dalyvavusiems.

Sveikiname Tarptautinio matematikos konkurso „KENGŪRA 2017“ dalyvius, rajone laimėjusius 1-3 vietas.

Skaityti daugiau: Matematikos konkursas „KENGŪRA 2017“

gegužės 2017
PATKPŠS

Dabar lankosi

Dabar svetainėje 1060 svečiai (-ių) ir narių nėra

Lankytojai

Šiandien:19
Vakar:114
Per savaitę:382
Per mėnesį:2442
iš viso:145846

Elektroninis dienynas | Antakalnio skyrius | Pradinis puslapis

Svetainės administratorė IT vyr. mokytoja Giedrė Jurelytė. Mano el. paštas.

Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija, Paukštininkų g. 5, Kaišiadorys, LT 56166, mokyklos el. paštas.

Kaišiadorys © 2012 m. Visos autorių teisės saugomos.