Konkurso „Elektroninis laiškas merui“ akimirkos

Spausdinti

Laiskas merui 7Rajono mokinių konkurse „Elektroninis laiškas merui“ 7-8 klasių grupėje labai gerai įvertini progimnazijos septintokai: Matas Juodis - I vieta, Karolis Grabijolas - II vieta, Lukrecija Junelytė - III vieta.

Balandžio 20 d. mokiniai ir juos konsultavusios mokytojos (J. Joneliūnė, I. Laurušonienė, L. Kačiulienė, G. Jurelytė) buvo pakviesti į savivaldybės salę susitikti su meru ir kitais atsakingais darbuotojais. Visi konkurso laimėtojai gavo dovanų: Padėkos raštus, rašiklius, puikias knygas apie Kaišiadorių rajoną ir šokoladus.

Susitikimo akimirkas įamžino IT mokytoja Giedrė Jurelytė. Siūlome pasigrožėti, pasidžiaugti bei paskaityti ištraukas iš moksleivių rašinių.

„Savo laiške noriu aptarti gerus priešventinius dalykus, kuriuos matau Kaišiadoryse. Man labai patinka papuošta šventinė eglutė ir tas didžiulis dekoratyvinis žaislas. Malonu aikštėje būti tamsiuoju paros metu, kai žaliaskarė šviečia lempelėmis, skleisdama jaukumą ir džiaugsmą. Prieš kelias dienas apžiūrėjau viską iš arti. Mačiau, kiek džiaugsmo mažiesiems suteikia tas „bumbulas“, į kurio vidų ir įlįsti galima. Per eglutės įžiebimo šventę buvo labai įspūdingi fejerverkai – susirinkusių žmonių akys ir veidai švietė džiaugsmu, laime... Maloniai nuteikia ir lempelėmis papuošti medžiai. Jie miestui suteikia stebuklingos Kalėdų nuotaikos“ (Matas Juodis).

„Kadangi gyvenu Kaišiadorių senamiesty, jaučiu akivaizdų skirtumą tarp gyvo ir jaukaus centro bei tamsaus ir tarsi užmarštyje likusio senamiesčio. Bauginantis ir nejaukus kelias nuo geležinkelio stoties iki namų. Apleisti pastatai tarsi praeities šešelis velkasi paskui gražėjantį miestą. Gatvių „ežeruose“ telkšantis vanduo kaskart priverčia bėgti nuo atvažiuojančių mašinų. Niekaip nesuprantu, kodėl tik senamiestyje tokios gausios balos... Vis svajoju, kada galėsiu ir aš komfortiškai pasiekti miesto centrą. Vos tik atšilus orams „ratuotas“ būnu ir aš. Su dviračiu galiu greičiau nuvykti į mokyklą, bet nesijaučiu labai ramus ir saugus. Nuolat tenka stebėti balas ir „ratuotus monstrus“. Tada prisimenu, kad žmonės jau yra sugalvoję dviračių takus. Mere, tai puiki idėja ir išsigelbėjimas senamiesčio gyventojams, o ypač man ir mano draugams. Be dviračių takų būtų džiugu turėti senamiestyje krepšinio aikštelę, jaukią ir šviesią erdvę – pievelę, suoliukus knygai paskaityti arba su draugais susitikti ir gitaromis pabrazdinti.“ (Karolis Grabijolas).

„Pirmoji mūsų klasės mokytoja man iki šiol yra pavyzdys: ji visiems mokiniams turėjo kantrybės, tai buvo gerumo, nuoširdumo kupina mokytoja. Aš puikiai su ja sutardavau. Nuo mažens domėjausi menu, todėl jį mane nuolat skatino kurti, siūlydavo ir veždavo dalyvauti įvairiausiuose konkursuose, visada sakydavo, kad nesvarbu laimėjimas, svarbu dalyvavimas. Pirmosios mokytojos palaikymas man buvo labai svarbus.

Dabar, mokydamasi kitoje mokykloje, atsiradus galimybei visada skubu aplankyti Paparčių mokyklą: gera susitikti su draugais, su nuoširdžiais, maloniais buvusiais mokytojais, pavaikštinėti koridoriais, aplankyti klases, kur sklando tik šviesūs prisiminimai.

Atsisveikindama noriu Jums palinkėti, kad siekiat užsibrėžtų tikslų, įgyvendinant įvairius projektus, visada pavyktų suburti tokią puikią bendruomenę, kokia buvo mano pirmojoje mokykloje." (Lukrecija Junelytė).

Mokytoja Irena Laurušonienė

Laiskas merui_1
Laiskas merui_2
Laiskas merui_3
Laiskas merui_4
Laiskas merui_5
Laiskas merui_6
Laiskas merui_7
1/7 
start stop bwd fwd

Kalendorius

birželio 2017
PATKPŠS
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

Dabar lankosi

Dabar svetainėje 70 svečiai (-ių) ir narių nėra

Lankytojai

Šiandien:22
Vakar:44
Per savaitę:22
Per mėnesį:1915
iš viso:148933

Registracija

top

Elektroninis dienynas | Antakalnio skyrius | Pradinis puslapis

Svetainės administratorė IT vyr. mokytoja Giedrė Jurelytė. Mano el. paštas.

Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija, Paukštininkų g. 5, Kaišiadorys, LT 56166, mokyklos el. paštas.

Kaišiadorys © 2012 m. Visos autorių teisės saugomos.