Projektas „Atsakau už save“

Spausdinti

MokyklaaaaKaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija 2017 metų pradžioje dalyvavo Kaišiadorių rajono savivaldybės Bendruomenės sveikatos tarybos skelbtame sveikatinimo projektų finansavimo konkurse ir, paruošusi projektą pavadinimu „Atsakau už save“, gavo finansavimą projekto įgyvendinimui.

Projekto „Atsakau už save“ tikslas – organizuojant prevencines, šviečiamąsias, praktines veiklas suteikti mokiniams, jų tėvams ir progimnazijos darbuotojams žinių bei įgūdžių gyventi sveikiau. Šis projektas orientuotas ne tik į fizinę, bet ir į psichinę progimnazijos bendruomenės sveikatą. Gera psichinė bei fizinė sveikata kiekvienam žmogui yra sėkmingo ir laimingo gyvenimo garantas.

Įgyvendindami projektą užsiėmimų, tyrimų, konkursų ir kitų veiklų pagalba akcentuosime sveiko gyvenimo būdo, sveikos mitybos, fizinio aktyvumo, tinkamo darbo ir poilsio santykio, žalingų įpročių vengimo bei streso valdymo ir mokėjimo atsipalaiduoti svarbą.

Pirmame projekto etape vyks reklaminė informacinė akcija, kurios metu informuosime progimnazijos bendruomenę apie projektą ir jo naudą, saugant bei stiprinant vaikų psichinę sveikatą. Toliau vyks klasių valandėlių ciklai sveikos gyvensenos, rūkymo, alkoholio bei kitų priklausomybių temomis. Atliksime tyrimą, norėdami išsiaiškinti, ar sveikai gyvena mūsų mokyklos mokiniai, jų žinias apie sveiką gyvenseną patikrinsime organizuodami viktorinas. Progimnazijos darbuotojus šviesime sėkmingo streso valdymo bei įveikimo klausimais. Dailės terapijos, jogos užsiėmimų metu mokinsimės atsipalaiduoti, geriau pažinti savo psichiką ir kūną. Mokiniams pasiūlysime įvairesnių sportavimo būdų, o pertraukų metu kaip alternatyvą kompiuteriui bei išmaniajam telefonui mokiniams suteiksime galimybę žaisti įvairius stalo žaidimus.

Projekte daug dėmesio skirsime mokykloje besimokantiems specialių ugdymosi poreikių turintiems mokiniams bei socialinės rizikos šeimų vaikams. Jiems projekto metu bus vedami socialinių įgūdžių ugdymo užsiėmimai bei organizuojama kelionė.

Projektą baigsime progimnazijos mokinių konferencija bei išleisime projekto leidinį. Minėdami tarptautinę psichinės sveikatos dieną, drauge su mokiniais ir mokytojais aptarsime nuveiktus darbus, pasidalinsime mintimis apie naują požiūrį, įgytus naujus sveikesnio gyvenimo įgūdžius.

Projektui įgyvendinti skirta suma – 1000 eurų. Projektas bus vykdomas visus 2017 metus.

Projekto vadovė psichologė Aida Rakauskienė

Kalendorius

birželio 2017
PATKPŠS
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

Dabar lankosi

Dabar svetainėje 113 svečiai (-ių) ir narių nėra

Lankytojai

Šiandien:22
Vakar:44
Per savaitę:22
Per mėnesį:1915
iš viso:148933

Registracija

top

Elektroninis dienynas | Antakalnio skyrius | Pradinis puslapis

Svetainės administratorė IT vyr. mokytoja Giedrė Jurelytė. Mano el. paštas.

Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija, Paukštininkų g. 5, Kaišiadorys, LT 56166, mokyklos el. paštas.

Kaišiadorys © 2012 m. Visos autorių teisės saugomos.