Europos dieną vyko geriausio anglų kalbos skaitovo konkursas pradinių klasių mokiniams

Spausdinti

Skaitovai20Gegužės 9 d. po 4 pamokų skambant lyriškiems muzikos garsams progimnazijoje įvyko 3-4 klasių mokinių anglų kalbos raiškiojo skaitymo konkursas. Daugiau nei dvi dešimtys skaitovų (Guoda B., Ausma Č., Ugnius J., Gustas G., Pijus M., Simonas B., Kristupas B., Justas J., Ulė S., Toma B., Arijus V., Osvaldas K., Emilė M., Paulina M., Simona T., Laurynas Ž., Dominykas L., Ugnius Š., Rapolas G., Ugnė A., Danielius S.) susirinko į mokyklos tyliąją skaityklą. Konkursas vyko dviem etapais.

Pirmajame mokiniai raiškiai skaitė savo pasirinktus kūrinėlius, antrajame – originalia kalba pateiktą konkurso tekstą „Holidays on the move“. Dalyviai pasirodė puikiai, todėl sunku buvo konkurso komisijai, anglų kalbos mokytojoms, apsispręsti bei išrinkti pačius geriausius. Skaitovai stebino puikia anglų kalbos tartimi, kūrinio skaitymo raiškumu, sklandumu. Artistiškumas taip pat buvo svarbus kriterijus pristatant skaitomą kūrinį.

Renginį vedė anglų kalbos mokytojų komanda: Lina Lelešienė, Gitana Valkavičienė, Salomėja Milaševičiūtė, Ilona Vaitelienė.

Norime pasidžiaugti ir pasveikinti nugalėtojus.

Trečių klasių grupės kategorija:

I-oji vieta - 3a klasės mokinė GUODA BARTNINKAITĖ

II-oji vieta - 3d klasės mokinys SIMONAS BAGDONAS

III-ioji vieta - 3d klasės mokinys KRISTUPAS BAKŪNAS

Ketvirtų klasių grupės kategorija:

I-oji vieta - 4c klasės mokinė SIMONA TAMOŠIŪNAITĖ

II-oji vieta - 4d klasės mokinys DOMINYKAS LAŽAUNINKAS

III-ioji vieta - 4e klasės mokinys DANIELIUS SAPITAVIČIUS

Puikiu pasirinkto kūrinio atlikimu komisiją įtikino malonaus balso tembro skaitovė Paulina Miliukaitė (4b), todėl jai skirta originaliausios atlikėjos nominacija. Mokinė  šauniai pristatė save ir kūrinį, naudojo mėgiamiausių pasakos herojų paruoštas stalo lėlytes, kurios suteikė originalumo skaitomam kūrinėliui.

Tokią pat nominaciją pelnė ir 4c klasės mokinys Laurynas Žilinskas. 

Visi dalyviai buvo apdovanoti padėkos raštais, o nugalėtojai - diplomais ir organizatorių asmeniškai paruoštomis originaliomis atminimo dovanėlėmis.

Sveikiname mokinius bei juos ruošusias anglų kalbos mokytojas.

Informaciją pateikė mokytojos Lina Lelešienė ir Gitana Valkavičienė

Skaitovai01
Skaitovai02
Skaitovai03
Skaitovai04
Skaitovai05
Skaitovai06
Skaitovai07
Skaitovai08
Skaitovai09
Skaitovai10
Skaitovai11
Skaitovai12
Skaitovai13
Skaitovai14
Skaitovai15
Skaitovai16
Skaitovai17
Skaitovai18
Skaitovai19
Skaitovai20
Skaitovai21
01/21 
start stop bwd fwd

Kalendorius

birželio 2017
PATKPŠS
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

Dabar lankosi

Dabar svetainėje 110 svečiai (-ių) ir narių nėra

Lankytojai

Šiandien:22
Vakar:44
Per savaitę:22
Per mėnesį:1915
iš viso:148933

Registracija

top

Elektroninis dienynas | Antakalnio skyrius | Pradinis puslapis

Svetainės administratorė IT vyr. mokytoja Giedrė Jurelytė. Mano el. paštas.

Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija, Paukštininkų g. 5, Kaišiadorys, LT 56166, mokyklos el. paštas.

Kaišiadorys © 2012 m. Visos autorių teisės saugomos.